Мемлекеттік қызметтер
және ақпарат онлайн
Бірыңғай байланыс орталығы
14148-800-080-7777
Қоңырау шалу тегін

Бөлімдер тізбесі

Айдар парағына өту

Қызмет көрсету кестесі

БЕО (бірыңғай есеп айырысу орталығы) Әскери есепке алу Операциялық зал Құжаттандыру Азаматтарды тіркеу
Дс - Жм: 9:00-ден 20.00-ға дейін
Сн: 9:00-дан 19.00-ге дейін
түскі үзіліс: 13:00-тен 14.00-ге дейін
Дс - Сн: 9:00-дан 20:00-ге дейін үзіліссіз Дс - Сн: 9:00-дан 20:00-ге дейін үзіліссіз Дс - Жм: 9:00-дан 17.30-ға дейін
түскі үзіліс: 13:00-ден 14.30-ға дейін
Сб: 9:00-ден 13.00-ге дейін
демалыс – жексенбі және мереке күндері
Дс - Жм: 9:00-дан 17.30-ға дейін
түскі үзіліс: 13:00-ден 14.30-ға дейін
Сб: 9:00-ден 13.00-ге дейін
демалыс – жексенбі және мереке күндері
Ақмола облысы бойынша филиал
Ақтөбе облысы бойынша филиал 
Алматы облысы бойынша филиал
Атырау облысы бойынша филиал
Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиал
Жамбыл облысы бойынша филиал
Батыс Қазақстан облысы бойынша филиал
Қарағанды облысы бойынша филиал
Қостанай облысы бойынша филиал
Қызылорда облысы бойынша филиал
Маңғыстау облысы бойынша филиал
Павлодар облысы бойынша филиал
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал
Алматы қаласы бойынша филиал
Астана қаласы бойынша филиал

Ақмола облысы бойынша филиалы

Лауазымы

Аты-жөні

Телефоны

Мекенжайы

Филиал директоры

Кенжетаева Салтанат Бигельдиновна

8/7162/29-64-00

Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Директор орынбасары

Ергалиев Чокан Жабальевич

8/7162/29-64-48

Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Директор орынбасары

Беккужинов Болат Жангазыевич

8/7162/29-64-37

Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы

Ульмусеков Рустам Бекболатович

8/7162/29-64-36

Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Ақмола облысы

атауы (қалалық, аудандық)

Бөлім басшылары АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1

Ақмола облысы бойынша Көкшетау қ. №1 бөлімі

Еслямбеков Жасқайрат Жақсыбайұлы

8(7162) 29-64-12

8(7162) 29-64-24

8(7162) 29-64-29

Көкшетау қ. ,

Әуезов көшесі 189 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Ақмола облысы бойынша Көкшетау қ. №2 бөлімі

Қайыржанов Нұрбек Әлбекұлы

8 716 2 50 08 09

8716 2 50 34 00

 

Көкшетау қ.,

Абай көшесі, 96

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Ақмола облысы бойынша Красный Яр ауылындағы бөлімі

Шапкенов Бауржан Әскербекұлы

 

8(7162) 40-43-27

Көкшетау қ., Красный яр а.,

Ленин көшесі, 65

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Ақмола облысы бойынша Ақкөл ауданындағы бөлімі

Джағпар Арман Талгатұлы

8(71638) 2-28-44

 

Ақкөл

Нұрмагамбетов көшесі,

102

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Ақмола облысы бойынша Аршалы ауданындағы бөлімі

Негметов Ерден Нұрланұлы

8(71644) 2-10-77

8(71644) 2-11-11

Аршалы к.,

М. Мәметова көшесі, 19

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Ақмола облысы бойынша Атбасар ауданындағы бөлімі

Оразбеков Мерген Бахтиярұлы

 

8(71643) 2-65-75

 

Атбасар қ.

Уәлиханов к.,11

 

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Ақмола облысы бойынша Астрахан ауданындағы бөлімі

Мұқышев Амалдық Сәкенұлы

8(71641) 2-35-96

8(71641) 2 27 50

 

Астраханка а.

Әл-Фараби к., 44

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Ақмола облысы бойынша Бұланды ауданындағы бөлімі

Есенғожин Манарбек Болатұлы

8(71646) 2-37-20

8(71646) 2-37-81

 

Макинск қ.

Сейфуллин к., 18 «Б»

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Ақмола облысы бойынша Бурабай ауданындағы бөлімі

Байкенов Тоқтар Бектұрсынұлы

8(71636) 4-29-97

 

Щучинск қ.,

Абылай хан к., 42

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Ақмола облысы бойынша Егіндікөл ауданындағы бөлімі

Қазыбаева Гүлмира Орынбайқызы

8(71642) 2-12-57

8(71642) 2-20-12

 

Егіндікөл а.,

Жеңіс к., 1 «А»

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Ақмола облысы бойынша Ерейментау ауданындағы бөлімі

Батыров Бауржан Мұратұлы

8(71633) 2-41-61

8(71633) 2-17-30

 

Ерейментау қ.

Құнанбаев к., 105 «Б»

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Ақмола облысы бойынша Еңбекшілдер ауданындағы бөлімі

Ақышев Самат Қажыбайұлы

8(71639) 2-22-18

8(71639) 2-22-42

 

Степняк к.,

Біржан Сал к., 71

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Ақмола облысы бойынша Есіл ауданындағы бөлімі

Болатов Шоқан Жанатұлы

8(71647) 2-22-05

8(71647) 2-22-07

 

Есіл қ.,

Әуезов к., 68

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Ақмола облысы бойынша Жарқайың ауданындағы бөлімі

Кажғалиев Әсет Оралұлы

8(71648) 9-11-42

 

Державинск қ.,

М.Ғабдуллин к., 104

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15

Ақмола облысы бойынша Жақсы ауданындағы бөлімі

Нұржанов Нұрлан Мағазұлы

8(71635) 2-17-10

 

Жақсы к.,

Ленин к., 8

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16

Ақмола облысы бойынша Зеренді ауданындағы бөлімі

Катренов Еркін Маратұлы

8(71632) 2-00-74

Зеренді а.,

Мира к., 52

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17

Ақмола облысы бойынша Қорғалжын ауданындағы бөлімі

Тастеміров Жеңіс Амалбекұлы

8(71637) 2-23-71

8(71637) 2-13-36

 

Қорғалжын а.,

Х.Болғанбаев к., 19/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

18

Ақмола облысы бойынша Степногорск қаласындағы бөлімі

Иманғалиев Сансызбай Зейнуллаұлы

8(71645) 2-00-40

8(71645) 2-00-30

 

Степногорск қ.,

9 мөлтек ауданы, 83 үй

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19

Ақмола облысы бойынша Сандықтау ауданындағы бөлімі

Смағұлов Еділ Сағынайұлы

 

8(71640) 9-21-95

 

Балхашино а.,

Абылай – хан к., 119 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20

Ақмола облысы бойынша Целиноград ауданындағы №1 бөлімі

Бариев Ерлан Шоқанұлы

 

8(71651) 3-11-98

8(71651) 3-12-30

 

 

Ақмол а.,

Гагарин к., 16

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

21

Ақмола облысы бойынша Целиноград ауданындағы №2 бөлімі

Спатаев Батыр Нұриддинұлы

8(7172)90-80-03

Астана қ.

Лесная поляна мөлтек ауданы, стр.1Б

 

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

23

Ақмола облысы бойынша Шортанды ауданындағы бөлімі

Төриев Сәкен Шаймерденұлы

 

8(71631) 2-27-04

Шортанды к.,

Переулок Безымянный 1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Ақтөбе облысы

Лауазымы

 
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры Ергалиев Руслан Амандыкович 8/7132/55-13-55 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Қабылдау Әлия Айтмагамбетова 8/7132/55-13-55 ,8/7132/70-47-06 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Директор орынбасары Карастеков Ерлан Карлович 8/7132/55-07-44 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Директор орынбасары Нугманова Самал Болатовна 8/7132/56-56-87 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы м.а. Имангалиева Кунсулу Заругалиевна 8/7132/56-56-81 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109

 

Ақтөбе облысы бойынша филиал

- атауы

Басшы т.ә.ж

Қалалық телефон байланыстары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1.

Ақтөбе облысы бойынша № 1 Ақтөбе қалалық бөлімі

Кенжебаев Әділхан Қуанышбайұлы

8 7132 57 80 27

8 7132 56 24 53 (Кеңес беру залы)

8 7132 55 22 70

8 7132 55 09 02

Ақтөбе қ., Тургенев көшесі, 109

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2.

Ақтөбе облысы бойынша № 2 Ақтөбе қалалық бөлімі

Ешимов Азамат Абилкаирович

8 7132 77 0255

Ақтөбе қ. 12 шағын ауданы,

38 үй, Блок Б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3.

Ақтөбе облысы бойынша «Сектор» «Алатау»" бөлімі

Кенжебаев Әділхан Қуанышбайұлы

8 7132 57 80 27

Ақтөбе қ. Сәңкібай батыр даңғылы, 14 «Д» .

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4.

Ақтөбе облысы бойынша Қарғалы с. бөлімі.

Оразбаев Асхат Токарович

8 7132 98 60 05

8 7132 98 60 06

Ақтөбе қ. Қарғалы с., Сәтпаев көшесі, 50 Б.

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5.

Ақтөбе облысы бойынша Алға аудандық бөлімі

Абиболаева Маржан Мажикызы

8 71337 42 0 79

8 71337 41 0 96

Алға қ., Р.Айымбаев көшесі, 23-1 .

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6.

Ақтөбе облысы бойынша Мәртөк аудандық бөлімі

Каукаев Адил Каршыгаевич

8 7133 13 20 43

8 7133 13 20 44

Мәртөк с. Бөкенбай батыр көшесі, 130.

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7.

Ақтөбе облысы бойынша Ырғыз аудандық бөлімі

Сейтов Максат Серикович

8 7134 32 18 28

8 7134 32 18 92

Ырғыз ауданы, Әбылхайыр-хан көшесі, 63.

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8.

Ақтөбе облысы бойынша Қарғалы аудандық бөлімі

Исмагулов Багланды Енсепович

8 7134 22 34 64

Бадамша с.

Әйтеке би көшесі, 27 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9.

Ақтөбе облысы бойынша Байғанин аудандық бөлімі

Оразбаев Талгат Тугелбаевич

8 7134 52 35 86

Қарауылкелді ауылы,

Барақ батыр көшесі, 45 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10.

Ақтөбе облысы бойынша Темір аудандық бөлімі

Кушербаева Венера Султановна

8 7134 62 35 84

Шұбарқұдық ауылы, Байғанин көшесі, 15/3

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11.

Ақтөбе облысы бойынша Әйтеке би аудандық бөлімі

Шабикбаев Сагындык Нургалиевич

8 7133 92 23 73

Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12.

Ақтөбе облысы бойынша Мұғалжар аудандық бөлімі

Жалгасов Абзал Нурдаулетович

8 7133 33 02 19

Қандыағаш қаласы,

Жастық көшесі, 47В

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

13.

Ақтөбе облысы бойынша Мұғалжар аудандық Ембі бөлімі

Уразалин Алибек Памешович

8 7133 42 39 87

Ембі қаласы,

. Ж.Тлепбергенов көшесі

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

14.

Ақтөбе облысы бойынша Хромтау аудандық бөлімі

Жүсіпұлы Еркінбай

8 7133 62 66 33

8 7133 62 66 34

Хромтау қаласы,

Абай көшесі, 12

 

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

15.

Ақтөбе облысы бойынша Шалқар аудандық бөлімі

Кунтлеуова Саулехан Табынбаевна

8 7133 52 36 11

Шалқар қаласы,

Әйтеке би көшесі, 67

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

16.

Ақтөбе облысы бойынша Қобда аудандық бөлімі “” по Актюбинской области

Сабитов Елик Жолдасбекович

8 7134 12 21 47

8 7134 12 21 38

Қобда ауылы,

Нұрымжанов тұйығы, 2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

17.

Ақтөбе облысы бойынша Ойыл аудандық бөлімі

Бактыгереев Айбек Бакытович

8 7133 22 11 81

8 7133 22 11 80

Ойыл ауданы,Ойыл ауылы

Көкжар көшесі 69 Б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

Алматы облысы

Лауазымы

 
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы

Филиал директоры

Иманғалиев Самат Сайлаубекұлы 8/7282/24-15-06 Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Қабылдау Калмухамбетова Альмира Бейбитовна 8/7282/24-41-33 Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Директордың орынбасары Асылбеков Алмас Жарылкасымович 8/7282/24-34-42 Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Директордың орынбасары Бидаев Айбек Дуйсенбекович 8/7282/24-34-42 Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Қызметкерлерді дамыту қызметінің басшысы Абдрахманова Карлыгаш Манатовна 8/7282/24-04-46 Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б

Алматы облысы бойынша филиал

атауы (қалалық, аудандық)

Бөлім басшылары АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1

Талдықорған қалалық бөлімі

Баетова Роза Масимхановна

8 7282 24 40 43

Талдыкорган қаласы,

Тауелсіздік көшесі,67Б

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Ақсу аудандық бөлімі

Абдрахманов Кайрат Сакенович

8 7283 22 24 51

Жансүгіров кенті,

Кабанбай батыр көшесі, 20

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Ақсу аудандық бөлімінің Қапал секторы

Абдрахманов

Кайрат Сакенович

8 7284 12 17 60

Қапал кенті,

Алыбаев көшесі,3

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Алакөл аудандық бөлімі

Мунайтбасова Аида Амангельдиновна

8 7283 32 35 48

8 7283 32 35 46

Ушарал қаласы,

8 март көшесі, 63

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Алакөл аудандық бөлімінің Кабанбай секторы

Мунайтбасова Аида Амангельдиновна

8 7283 74 13 85

Қабанбай кенті,

Абылайхан көшесі, 237

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Балхаш аудандық бөлімі

Тынымбек Нурлан Тынымбекович

8 72773 95-2-22

 

Бақанас ауылы,

Бижанов көшесі, 25 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі

Демесинов Максат Амангалиевич

8 7277 57 22 79

 

Есік қаласы, Абай көшесі,314 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімінің Шелек секторы

Демесинов Максат Амангалиевич

8 7277 62 40 52

 

Шелек ауылы,

Бижанов көшесі, 100

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімінің Қаракемер секторы

Демесинов Максат Амангалиевич

8 7277 52 34 97

Қаракемер ауылы,

Тастанбеков көшесі,7

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Ескелді аудандық бөлімі

Журтпаев Князь Кайратович

8 72836 3 18 14

8 72836 3 01 67

Қарабулақауылы,

Шестаков көшесі, 17

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Жамбыл аудандық бөлімі

Жолтаева Света Мукановна

8 7277 02 40 00

8 7277 02 40 01

Ұзынағаш ауылы,

Саурык батыр көшесі, 198Б

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Іле аудандық бөлімі

Абдразаков Талгат Мусаевич

8 7273 87 93 78

 

 

Өтеген батыр ауылы,

Қуат шағын/ауданы, Тауелсіздік көшесі, 23

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Іле аудандық бөлімінің Боролдай секторы

Абдразаков Талгат Мусаевич

8 7273 87 82 42

Боролдай ауылы,

Московский көшесі, 2

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Іле аудандық бөлімінің Қараой секторы

Абдразаков Талгат Мусаевич

-

Қараой ауылы,

Тындала көшесі,7

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15

Қарасай аудандық бөлімі

Джемисбаев Чингиз Самбетбаевич

8 7272 92 21 94

8 7272 92 26 65

 

Қаскелен қаласы,

Жангозин көшесі,38 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16

Қаратал аудандық бөлімі

Бейбит Талгат Бейбитулы

8 72834 2 20 92

8 72834 2 02 07

Үштобе қаласы,

Абылайхан көшесі,22

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17

Қапшағай қалалық бөлімі

Имангалиева

Айнур Куанышбаевна

8 7277 24 79 61

8 7277 24 79 60

Қапшагай қаласы,

Кунаев көшесі,41

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

18

Қапшағай қалалық бөлімінің Шеңгелді секторы

Имангалиева Айнур Куанышбаевна

8 7277 27 11 94

Шенгельдіауылы,

Сейфуллин көшесі, 34

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19

Кербұлақ аудандық бөлімі

Катшибеков Бауыржан Нурахимович

8 7284 03 25 62

8 7284 03 25 88

Сарыөзек кенті,

Момышұлы көшесі, н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20

Кербұлақ аудандық бөлімінің Қоғалы секторы

Катшибеков Бауыржан Нурахимович

8 7284 29 10 59

Қоғалы кенті,

Желтоқсан көшесі, 45

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

21

Көксу аудандық бөлімі

Кусаинов Талап Тулегенович

8 7283 84 25 28

8 7283 84 25 21

 

Балпық би кенті,

Измайлов көшесі, 10

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

22

Панфилов аудандық бөлімі

Джартыбаев Каныбек Абишович

8 7283 15 51 11

Жаркент қаласы,

Головацкий көшесі, 51 Б.

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

23

Райымбек аудандық бөлімі

Алимбай Турсынбай Тоекеұлы

8 7277 72 20 84

8 7277 72 20 82

Кеген кенті,

Момышұлы көшесі,н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

24

Райымбек аудандық бөлімінің Нарынқол секторы

Алимбай Турсынбай Тоекеұлы

8 7277 92 11 65

Нарынқол кенті,

Райымбек көшесі, н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

25

Сарқан аудандық бөлімі

Елюбаева Сания Аблайхановна

8 7283 92 22 90

8 7283 92 26 27

Сарқан қаласы,

Жамбыл көшесі,44

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

26

Сарқан аудандық бөлімінің Лепсі секторы

Елюбаева Сания Аблайхановна

8 7284 32 10 16

Лепсі бекеті,

Төлебаев көшесі,1А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

27

Талғар аудандық бөлімі

Нурмуханбет Айдар Болатбаевич

8 7273 70 10 14

Талғар қаласы,

Лермонтов көшесі,53А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

28

Текелі қалалық бөлімі

Молдабеков Алмас Болатович

8 7283 54 35 38

8 7283 54 35 18

Текелі қаласы,

Октябрь көшесі,9

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

29

Ұйғыр аудандық бөлімі

Ауыпбаев Багдат Бейсенбаевич

8 72778 2 43 31

Шонжы кенті,

Қасымбеков көшесі, 35

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

30

Мамандандырылған бөлімі

Сейлханов Данияр Рахимбердиевич

8 7282 41 11 26

Талдықорган қаласы, Восточный шағын/ауданы, Центральная көшесі, н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Атырау облысы

Лауазымы
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры Нуржанов Турлан Амангельдиевич 8/7122/55-80-05 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Қабылдау Әсем Болатқызы Бисенбаева 8/7122/21-34-67 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Директор орынбасары Серғазиев Ербол Аманғалиұлы 8/7122/55-82-02 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Директор орынбасары Смахов Данияр Сағатұлы 8/7122/21-31-80 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Қызметкерлерді дамыту қызметінің басшысы Қуаныш Қазанғапұлы Нұрмағанбетов 8/7122/21-34-57 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23

Атырау облысы бойынша филиал

атауы (қалалық, аудандық)

Бөлім басшылары

А.Т.Ә.

Жұмыс телефоны

Мекен-жайы

 

Жұмыс кестесі

1

Атырау облысы бойынша Атырау қаласы № 1 бөлімі

Байденов Асылбек Амантаевич

 

8 7122 55 80 04

Атырау қаласы,

Сатпаева көшесі 23 үй

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Атырау облысы бойынша Атырау қаласы № 2 бөлімі

 

Забыхан Марат Марденович

 

8 7122 35 75 05

 

Атырау қаласы

Баймуханова көшесі 16А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Атырау облысы бойынша Атырау қаласы № 3 бөлімі

Уразгалиев Кадыржан Максутович

 

8 7122 24 3789

Атырау қаласы Балыкшы поселкесі Байжигитова көшесі 80А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Атырау облысы бойынша Индер ауданы бөлімі

Батыров Ринат Ахметович

 

8 7123 42 12 96

Индербор поселкесі Мендыгалиева көшесі 30

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Атырау облысы бойынша Махамбет ауданы бөлімі

Мухамбеткалиев Бакытбек Жалгабаевич

 

8 7123 62 24 96

Махамбет селосы

Абая көшесі 22

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Атырау облысы бойынша Қызылқоға ауданы бөлімі

Алтыбаев Айбар Алтыбаевич

 

8 7123 82 20 46

Миялы селосы

Абая көшесі 1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Атырау облысы бойынша Жылыой ауданы бөлімі

Отарбаев Ернас Аманжанович

 

8 7123 75 03 54

Кульсары қаласы

проспект Махамбета 8

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Атырау облысы бойынша Құрманғазы ауданы бөлімі

Булеков Кайрат Куандыкович

 

8 7123 32 05 13

Ганюшкино селосы

Есболаев көшесі 66А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Атырау облысы бойынша Мақат ауданы бөлімі

Кеуелова Мейрамгуль Куатбаевна

 

8 7123 93 22 97

Макат поселкесі

Центральная көшесі 2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Атырау облысы бойынша Исатай ауданы бөлімі

Доскалиев Едиге Амангелдиевич

 

8 7123 12 16 70

Аккыстау селосы

Егемен Казахстан көшесі 9

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Шығыс Қазақстан облысы

Лауазымы
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры Есембулов Азамат Хамидулиевич 8/7232/78-42-36 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Қабылдау Смагулова Лаура Максатовна 8/7232/28-94-67 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Директор орынбасары Накишев Талгат Кенжеханович 8/7232/78-37-22 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Директор орынбасары Мухамеджанов Ерлан Кенжалович 8/7232/22-41-67 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы Омарова Гульжан Мухтаргазыевна 8/7232/78-43-48 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»

 

Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиал

атауы
(қалалық, аудандық)

Бөлім басшылары АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1.

ШҚО бойынша Өскемен қалалық № 3 бөлімі

Рахимжанов Азамат Айткурманович

 

8 7232 78 42 90

Өскемен қаласы

Белинский көшесі 37 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2.

ШҚО бойынша Өскемен қалалық №1 бөлімі

Жорабаев Пернебек Қасымбекович

8 7232 61 40 22

8 7232 61 40 20

8 7132 61 40 23

Өскемен қаласы

Сатпаев даңғылы 16/1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3.

ШҚО бойынша Өскемен қалалық №2 бөлімі

Нигмеджанова Алия Салиевна

8 7232 22 80 48

8 7232 22 81 37

8 7232 55 28 73

Өскемен қаласы

Қазақсатан көшесі 99/1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4.

ШҚО бойынша Глубокое аудандық бөлімі

Мусин Мади Кайратович

8 7233 12 29 61

8 7233 12 30 13

Глубокоекенті

Поповича көшесі 22

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5.

ШҚО бойынша Зайсан аудандық бөлімі

Дутбаев Нурлан Билялович

8 7234 02 67 81

8 7234 02 19 09

Зайсан қаласы

Сатпаева көшесі 27 в

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6.

ШҚО бойынша Зырян аудандық бөлімі

Шарифуллин Рауиль Зуфарович

8 7233 56 02 39

8 7233 56 02 35

8 7233 56 17 69

Зырян қаласы

Стахановская көшесі 39

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7.

ШҚО бойынша Катонқарағай аудандық бөлімі

Кауашов Валихан Зырлыканович

8 7236 02 23 60

Үлкен Нарын селосы

Аблайхан көшесі 96

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8.

ШҚО бойынша Күршім аудандық бөлімі

Раимжанова Жадыра Кайратовна

8 7233 92 13 10

8 7233 92 19 69

Куршім селосы

Б.Момышулы көшесі 77

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9.

ШҚО бойынша Риддер қалалық бөлімі

Нургалиев Фархат Камбарович

8 7233 64 62 62

8 7233 64 62 64

8 7233 64 42 02

Риддер қаласы

Семипалатинская көшесі 12

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10.

ШҚО бойынша Тарбағатай аудандық бөлімі

Секенова Рыскуль Халеловна

8 7234 62 24 96

8 7234 62 25 03

Ақсуат селосы

Кобекова көшесі 8

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11.

ШҚО бойынша Ұлан аудандық бөлімі

Абдрасулин Аслан Оралович

8 7233 82 78 96

8 7233 82 71 68

Ұлан аудандық Қасым Қайсенов кенті 9

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12.

ШҚО бойынша Шемонаиха аудандық бөлімі

Габдуллин Ерлан Армиянович

8 7233 23 41 00

8 7233 23 41 87

Шемонаиха қаласы

3 мрн. 12

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13.

ШҚО бойынша Семей қалалық № 1 бөлімі

Идришева Гульнара Керейхановна

8 7222 33 55 93

8 7222 33 57 97

8 7222 33 5577

8 7222 33 59 72

Семей қаласы

. 408-ой квартал көшесі 21

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14.

ШҚО бойынша Абай аудандық бөлімі

Сағатұлы Таңат

8 7225 29 19 09
8 7225 29 23 39

Қараул селосы

Кунанбай көшесі 12

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15.

ШҚО бойынша Бесқарағай аудандық бөлімі

Касымов Назымбек Кумысбекович

8 7223 69 06 30

8 7223 69 06 29

8 7223 69 06 31

Бесқарағай селосы

Сейфуллина көшесі 142

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16.

ШҚО бойынша Бородулиха аудандық бөлімі

м.а Серменов Даурен Капиратович

8 7235 12 20 48

8 7235 12 58 02

Бородулиха селосы

Молодежная көшесі 25

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17.

ШҚО бойынша Жарма аудандық бөлімі

Табулдинов Дастан Нурланович

8 7234 76 57 39
8 7234 76 55 03

Қалбатау селосы

Достык көшесі 98

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

18.

ШҚО бойынша Курчатов қалалық бөлімі

Мубарякова Дана Кайратовна

8 7225 12 58 84

Курчатов қаласы

Тауелсиздік көшесі 4

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19.

ШҚО бойынша Көкпекті аудандық бөлімі

Жунусов Кайрат Даулетказыевич

8 7234 82 11 94

8 7234 82 21 71

8 7234 82 10 91

Көкпекті селосы

Шериаздана көшесі 38

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20.

ШҚО бойынша Семей қалалық № 2 бөлімі

Чакенов Ардақ Төлегенович

8 7222 52 69 83

8 7222 52 69 29

8 7222 52 42 36

Семей қаласы

Найманбаева көшесі 161 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

21.

ШҚО бойынша Аягөз аудандық бөлімі

Досиханов Куанышбек Серикбекович

8 7223 73 29 48

8 7223 75 24 32

8 7223 75 35 04

Аягөз қаласы

Дуйсенов көшесі 102/1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

22.

ШҚО бойынша Үржар аудандық бөлімі

Мырзабеков Санат Сагатбекович

8 7223 03 43 06

8 7223 03 34 58

 

Үржар селосы

Фрунзе көшесі 8 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Жамбыл облысы

Лауазымы
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры

Медетбеков ДаниярТузелбекович

8/7262/56-90-01

г. Тараз, пр.Абая, 232

Қабылдау

Бизакова Гульнур Бериковна

8/7262/46-00-28

г. Тараз, пр.Абая, 232

Директор орынбасары

Мамасериков Батырхан Токтогулович

8/7262/569005

г. Тараз, пр.Абая, 232

Директор орынбасары

Абишев Арнат Ертолеуұлы

8/7262/569010

г. Тараз, пр.Абая, 232

Руководитель службы развития персонала

Оспанова Шолпан Абсаттаровна

8/7262/56-90-07

г.Тараз, пр.Абая, 232

Жамбыл облысы бойынша филиал

атауы
(қалалық, аудандық)

Бөлім басшылары АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1.

Отдел №1 г. Тараз по Жамбылской области

Сейдимханов

Галымжан Бекманович

8 7262 45 46 06

8 7262 43 48 39

 

г. Тараз

ул. К.Койгелды 158 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.

Отдел №2 г. Тараз по Жамбылской области

Демесинова

Гульнар Есеновна

8 7262 56 62 91

8 7262 56 62 92

г. Тараз

мкр. Талас 2

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.

Отдел №3 г. Тараз по Жамбылской области

Жандос Болат

8 7262 56 90 04

8 7262 51 01 60

г. Тараз

пр. Абая 232

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.

Отдел №4 г. Тараз по Жамбылской области

Жумагалиев Багдат Алибекович

8 7262 52 68 64

Г. Тараз

ул. Сатпаева, 1Б

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.

Отдел Байзакского района по Жамбылской области

Джумажанов

Еркебулан Ескермесович

8 7263 72 28 04

8 7263 72 10 29

с. Сарыкемер

ул .Медеуова 33

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.

Отдел Жамбылского района по Жамбылской области

Айдапкелов

Бахытхали Ырысбаевич

8 7263 32 11 99

8 7263 32 12 42

 

с. Аса

ул.Абая 127

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.

Отдел Жуалынского района по Жамбылской области

Зиябеков Махсат

8 72663 520078

8 72663 55 02 46

 

с. Б.Момышулы ул. Сауранбекулы 49

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.

Отдел Кордайского района по Жамбылской области

Сарманов

Максат Сагынгалиевич

8 7263 62 13 52

8 7263 62 16 93

с. Кордай

ул. Домалак ана 215

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.

Отдел Меркенского района по Жамбылской области

Әмреқұл

Дастан Шардарбекұлы

8 7263 24 42 54

с. Мерке

ул. Исмаилова 202

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.

Отдел Мойынкумского района по Жамбылской области

Кошенов

Базарбай Кошенович

8 7264 22 47 93

 

с. Мойынкум

ул. Рыскулбекова 2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

11.

Отдел Сарысуского района по Жамбылской области

Бралиев

Максат Сагынгалиевич

8 7263 46 33 00

8 7263 46 10 78

 

г. Жанатас

ул. Жибек жолы 1

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

12.

Отдел Таласского района по Жамбылской области

Рымтай

Ахан

Ерболатұлы

8 7264 46 33 93

г. Каратау

ул. Молдагулова 51

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

13.

Отдел Рыскуловского района по Жамбылской области

Жетписбаев Марсель Жетписбайулы

8 7263 12 18 84

 

с. Кулан

ул. Жибек жолы 71

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

14.

Отдел Шуского района по Жамбылской области

Абдиваитов Асхат Сайтбаевич

8 7264 32 18 43

8 7264 32 17 97

г. Шу

ул. Автобазовская1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

15.

Отдел с.Гродеково Жамбылского района по Жамбылской области

Айткұлұлы Әмірхан

8 7263 51 23 24

8 7263 31 67 06

с. Гродеково

ул. Мира 88

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

16.

Специализированный г. Тараз по Жамбылской области

Мухтар Руслан

8 7262 555510

8 7262 555500

 

Г. Тараз ул. Толеби, 198

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

 

Батыс Қазақстан облысы

Лауазымы

Аты-жөні

Телефоны

Мекенжайы

Филиал директоры

Бассаров Марат Владимирович

8-7112-28-23-55, 55-46-01

Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Қабылдау области

Бисенбаева Айна Игелыковна

8-711-2-23-68-81

Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Директор орынбасары

Батыргалиева Жанна Сатыбалдиевна

8-7112-23-71-12

Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Директор орынбасары

Камашев Нургиса Маликович

8-7112-23-61-67

Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы

Абуова Алтын Махибаевна

8-7112-28-19-07, 55-47-05

Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

 

Батыс Қазақстан облысы бойынша филиал

 

атауы

Бөлім басшылары Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1

Орал қаласы бөлімі №1

Кусаинова Луиза Хамиевна

8 7112 28 24 05

Орал қ.
Жамбыл көш., 81/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Орал қаласы бөлімі №2

Нуруллина Эльмира Сагимбаевна

8 7112 54 09 50

8 7112 54 26 68

Орал қ.
Құрманғазы көш., 173

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Ақжайық ауданы бөлімі

Абилов Маханбет Абаевич

8 7113 55 46 04

8 7113 69 25 82

8 7113 69 25 80

Чапаев а.
Ақжайық көш., 2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Бөкейорда ауданы бөлімі

Абуов Рашид Ерманович

8 7114 02 18 47

8 7114 02 18 48
8 7114 55 46 35

Сайхин а.
Бергалиев көш., 1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Бөрлі ауданы бөлімі

Қасымбай Ғалымжан Кеңесбекұлы

8 7113 33 67 78

8 7113 33 67 74

8 7113 55 46 09

Ақсай қ.
Железнодорожная көш., 123А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Жаңақала ауданы бөлімі

Маканова Бақытжамал Тилеугалиевна

8 7114 12 24 03

8 7114 12 12 58

8 7114 55 46 11

Жаңақала а., Халықтар достығы көш.,63 п 1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Жәнібек ауданы бөлімі

Шагирова Райгуль Галимжановна

8 7113 52 24 25

8 7113 52 23 60

8 7113 55 46 13

Жәнібек а.
Иманов көш., 79

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Зеленов ауданы бөлімі

Уразова Светлана Куанышкалиевна

8 7113 02 36 15

8 7113 02 36 16

8 7113 55 46 15

Переметное а., Гагарин көш., 69Б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Казталов ауданы бөлімі

Байгунаков Батырхан Кайырханович

8 7114 43 22 04

8 7114 43 22 05

8 7114 55 46 19

Казталовка а.
Лукманов көш., 22А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Қаратөбе ауданы бөлімі

Есендосов Нурбол Какимович

8 7114 53 18 00

8 7114 53 14 63

8 7114 55 46 22

Қаратобе а.,
Курмангалиев көш., 23

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Сырым ауданы бөлімі

Шуйнишканов Ильяс Канатович

8 7113 43 14 46

8 7113 43 14 47

8 7113 55 46 25

Жымпиты а.,
Қазақстан көш., 11/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Тасқала ауданы бөлімі

Курмышева Назым Ербулатовна

8 7113 92 23 98

8 7113 92 19 79

8 7113 55 46 27

Тасқала а.
Абая көш., 18

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Теректі ауданы бөлімі

Курматов Хайрулла Карпанович

8 7113 22 33 78

8 7113 22 33 77

8 7113 55 46 29

Федоровка а.
Юбилейная көш., 24

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Шыңғырлау ауданы бөлімі

Игильманова Эльвира Адиловна

8 7113 73 33 11

8 7113 55 46 33

Шыңғырлау Тайманов көш., 95

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Қарағанды облысы

Лауазымы

Аты-жөні

Телефоны

Мекенжайы

Филиал директоры

Кусаинов Тлеубай Кокырович

8/7212/211333 вн.101

г.Караганды пр.Республики,40

Қабылдау области

Султанова Индира Армиевна

8/7212/211595 вн.101

г.Караганды пр.Республики,40

Директор орынбасары

Базарова Сауле Амержановна

8/7212/212155 вн.102

г.Караганды пр.Республики,40

Директор орынбасары

Медиева Жанна Касымбековна

8/7212/211543 вн.102

г.Караганды пр.Республики,40

Директор орынбасары

Каумбекова Оркен Максутовна

8/7212/558706

г.Караганды пр.Республики,40

Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы

Сулейменова Гульмира Арыновна

87212/558757

г.Караганды пр.Республики,40

 

Қарағанды облысы бойынша филиал

 

Наименование

Ф.И.О. руководителей

Городские телефоны

Адрес

Режим работы

1.

Отдел № 1 г. Караганда по Карагандинской области

Дончаева Амина Ислямовна

 

8 7212 33 13 10

 

 

г. Караганды

ул.Ержанова 47/3

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.

Отдел № 2 г. Караганда по Карагандинской области

Назымханова Гулим Куанышбековна

8 7212 41 63 07

8 7212 41 63 11

8 7212 410392

г. Караганда

ул. Чкалова 7

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.

Специализированный г. Караганда по Карагандинской области

Каумбекова Оркен Максутовна

8 7212 772658 ГАИ в отделе

8 7212 77 26 63

8 7212 7 24 40

8 7212 77 26 60

г. Караганда

ул. Муканова 5

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.

СЭП «Управление административной полиции» Специализированного г. Караганда по Карагандинской области

Каумбекова Оркен Максутовна

-

г.Караганда

ул. Прогресса 1а

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.

Отдел № 4 г. Караганда по Карагандинской области

Дарибаев Берикбол Каруович

8 7212 45 85 22

8 7212 45 85 95

8 7212 45 89 87

г. Караганда

ул. Архитектурная 8

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.

Сектор «РГКП Центр по недвижимости» Отдела №4 г. Караганда по Карагандинской области

Дарибаев Берикбол Каруович

8 7212 92 11 24

г. Караганда Казыбекбийский район, ул. Ленина д. 72/2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.

Отдел № 5 г. Караганда по Карагандинской области

Дагарова Жанна Тлеукеновна

8 7212 53 24 44

г. Караганда

21 мкр 6/7

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.

Отдел № 6 г. Караганда по Карагандинской области

Шакуанов Данияр

Толегенович

8 7212 93 16 86

8 7212 93 16 94

г. Караганда

ул. Серова 73

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.

Отдел № 7 г. Караганда по Карагандинской области

Имеков Ербол Иргибайевич

8 7212 79 40 79

г. Караганда

ул. Муканова 7

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.

Отдел № 1 г. Темиртау по Карагандинской области

Актуреева

Светлана Болатовна

8 7213 98 65 87

8 7213 98 69 93

8 7213 98 64 25

г. Темиртау

ул. Блюхера 23

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

11.

Отдел № 2 г. Темиртау по Карагандинской области

Саманбеков

Саян Сансыубаевич

8 7213 99 79 98
8 7213 44 80 16

г. Темиртау

пр. Республики 128

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

12.

Отдел Жанааркинского района по Карагандинской области

Арыстанғали Кенжеболат Әкімұлы

8 7103 02 69 09
8 7103 02 61 60

8 7103 02 88 15

п. Атасу

ул. Тәуелсіздік 23

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

13.

Отдел Каркаралинского района по Карагандинской области

Марсеитова Эльмира

Зияшевна

8 7214 63 16 60

8 7214 63 17 03

г. Каркаралинск

ул. Аубакирова 21

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

14.

Отдел Нуринского района по Карагандинской области

Турманов

Нурлан Нуркенович

8 7214 42 19 19

8 7214 42 11 11

8 7214 42 13 13

п. Киевка

ул. Сулейменова 2

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

15.

Отдел №1 Осакаровского района по Карагандинской области

Ахметов

Ахат Ермекович

8 7214 94 32 60

8 7214 94 27 01

8 7214 94 32 61

8 7214 94 32 59

п. Осакаровка

ул. Пристационная 12

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

16.

Отдел №2 Осакаровского района по Карагандинской области

Машрапов

Нургазы Сергазиевич

8 7214 82 22 46

п. Молодежный

ул. Абая 13

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

17.

Отдел Улытауского района по Карагандинской области

Мусабеков

Ренат Серикович

8 7103 52 16 24

8 7103 52 13 06

8 7103 52 16 23

 

п. Улытау

ул. Амангельды 29 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

18.

Отдел №1 Шетского района по Карагандинской области

Сеилбеков

НурланТукенович

8 7103 12 15 95

8 7103 12 22 29

8 7103 12 21 88

 

п. Аксу-Аюлы

ул. Жапакова 23/1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

19.

Отдел №2 Шетского района по Карагандинской области

Мустафин Сержан Шайхыевич

8 7103 32 83 44

8 7103 32 90 46

п. Агадырь

ул. Тауелсиз Казахстан 4

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

20.

Отдел г. Жезказган по Карагандинской области

Умирбеков

Ринат Кайратович

8 7102 73 81 10

8 7102 73 66 34

8 7102 73 44 60

8 7102 73 50 33

г. Жезказган

ул. Б.Момышулы 9

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

21.

Отдел г. Балхаш по Карагандинской области

Жакупбекова Багдат Сейтовна

8 7103 66 83 39

8 7103 66 83 49

8 7103 66 83 47

г. Балхаш

ул. Бокейхана 20 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

22.

Отдел г. Сатпаев по Карагандинской области

Сулейменов Мухтар Полатбекович

8 7106 34 03 47

8 7106 34 03 48

г. Сатпаев

пр. Сатпаева 111

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

23.

Отдел №1 г. Шахтинск по Карагандинской области

Ахметжанов

Сабит Султанович

8 7215 65 21 25

8 7215 65 26 32

8 7215 65 90 24

8 7215 65 20 86

г. Шахтинск

пр. А. Кунанбаева 65 Б

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

24.

Отдел №2 г. Шахтинск п. Шахан по Карагандинской области

Мырзамбетова Карлыгаш Оразхановна

8 7215 63 20 99

г. Шахтинск п. Шахан квартал 10/16 , дом 16

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

25.

Отдел г. Сарань по Карагандинской области

Дик Константин Васильевич

8 7213 75 03 09

8 7213 75 02 13

8 7213 74 25 26

г. Сарань

ул. Жамбыла 85/3

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

26.

Отдел г. Приозёрск по Карагандинской области

Балтышев

Ерик Таткенович

8 7103 95 36 57

г. Приозерск

ул. Достык 21

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

27.

Отдел г. Каражал по Карагандинской области

Мауленина

Айгуль Куловна

8 7103 22 66 86

8 7103 23 05 71

г. Каражал

ул. Ленина 18

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

28.

Сектор п. Жайрем Отдела г. Каражал по Карагандинской области

Мауленина

Айгуль Куловна

8 7104 32 11 79

п. Жайрем

ул. Металлургов 27

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

29.

Отдел №1 Абайского района по Карагандинской области

Мукашев Бозжигит Даулетович

8 7213 14 77 00

8 7213 14 77 07

8 7213 14 77 27

г. Абай

ул. Абая 54

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

30.

Отдел №2 Абайского района по Карагандинской области

Араонова

Айгуль Дияровна

8 7215 33 04 46

8 7215 33 04 47

п. Топар

ул. Казыбек би 3

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

31.

Отдел №1 Актогайского района по Карагандинской области

Ергалиев

Марат Абдусалыкович

8 7103 72 15 62

8 7103 72 13 94

п. Актогай

ул. Бокейхана 10

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

32.

Сектор п. Шашубай Отдела №1 Актогайского района по Карагандинской области

Ергалиев

Марат Абдусалыкович

8 7103 82 13 31

п. Шашубай

ул. ЖагыпарАкберген 1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

33.

Отдел №2 Актогайского района п. Сарышаган по Карагандинской области

Абдикамалова Гаухар Багдаткызы

8 7103 82 23 39

п. Сары-шаган

ул. Абая 12

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

34.

Отдел №1 Бухар-Жырауского района по Карагандинской области

И.о. Ахметов Талгат Ордабаевич

8 7215 42 23 73

8 7215 42 23 71

8 7215 42 23 70

8 7215 42 23 69

п. Ботакара

ул. Казыбек би 49 Б

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

35.

Отдел №2 Бухар-Жырауского района по Карагандинской области

Мамалинов

Ахметрашит Калиевич

8 7213 83 15 62

8 7213 83 10 23

8 7213 83 90 01

п.им. Г.Мустафина

ул. Мира 24

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Қостанай облысы

Лауазымы

Басшылардың Т.А.Ә.

Телефондары

Мекенжайы

Филиал директоры

Еркін Кызырұлы Жұмабай

8/7142/541020 ,8/7142/534482

Қостанай қ.Таран көш.,114

Қабылдау бөлімі

Мадина Ерканқызы Успанова

8/7142/53-44-84

Қостанай қ.Таран көш.,114

Директор орынбасары

Дидар Жақсыбайұлы Нагаев

8/7142/54-10-30

Қостанай қ.Таран көш.,114

Директор орынбасары

Ирина Александровна Калиночкина

8/7142/54-74-99

Қостанай қ.Таран көш.,114

Руководитель службы развития персонала

Айгүл МахсутқызыЖусупова

8/7142/53-45-78

Қостанай қ.Таран көш.,114

 

Қостанай облысы бойынша филиал

 

атауы

Басшылардың Т.А.Ә.

Қалалық телефондары

Мекенжайы

Жұмыс тәртібі

1.

Қостанай облысы бойынша № 1 Қостанай қ. бөлімі

Әсел Жарасханқызы Науразбаева

8 7142 39 23 13 8 7142 53 44 84 8 7142 53 45 74

Қостанай қ.

Таран көш., 114

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

2.

Қостанай облысы бойынша Алтынсарин аудандық бөлімі

Бахытгүл Жангелдіқызы Сулейманова

8 7144 52 15 28

Силантьевка с.

Ленин көш., 51

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

3.

Қостанай облысы бойынша Арқалық қ. бөлімі

Муса Алпысұлы Сулекеев

8 7143 07 56 87
8 7143 07 57 22

Арқалық қ.

Абай көш., 62

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

4.

Қостанай облысы бойынша Амангелді аудандық бөлімі

Марат Кажмуканұлы Сулейменов

8 7144 02 12 55
8 7144 02 12 69

Амангелді с.

Майлин көш., 27/7

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

5.

Қостанай облысы бойынша Әулиекөл аудандық бөлімі

Бауржан Досымханұлы Абдибеков

8 7145 32 18 31
8 7145 32 19 02

Әулиекөл с.

Ленин көш., 32

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

6.

Қостанай облысы бойынша Әулиекөл аудандық бөлімінің Күшмұрың с. секторы

Бауржан Досымханұлы Абдибеков

8 7145 39 52 39

Қүшмұрың с.

Ленин көш., 58

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

7.

Қостанай облысы бойынша Әулиекөл аудандық бөлімінің Аманқарағай с. секторы

Бауржан Досымханұлы Абдибеков

8 7145 39 96 79

Аманқарағай с.

Ленин көш., 58

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

8.

Қостанай облысы бойынша Денисов аудандық бөлімі

Руслан Жаңабайұлы Жултаев

8 7143 42 14 02

Денисов с.

Советский көш., 13

 

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

9.

Қостанай облысы бойынша Жангелді аудандық бөлімі

Арнұр Асқарбекұлы Кенжегарин

8 7143 92 20 05
87 143 92 15 85

Торай с.

8 март көш., 37

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

10.

Қостанай облысы бойынша Жітіқара қ. бөлімі

Батыржан Жадигерұлы Альмухамбетов

8 7143 52 82 83

Жітіқара қ.

Ленин көш., 108

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

11.

Қостанай облысы бойынша Қамысты аудандық бөлімі

Мырзамұрат Тынышпайұлы Бисембаев

8 7143 72 22 76
8 7143 72 22 75

Қамысты с.

Ержанов көш., 66

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

12.

Қостанай облысы бойынша Қарасу аудандық бөлімі

Жәнібек Беккуженұлы Байжанов

8 7145 22 21 47
8 7145 22 19 69

Қарасу с.

Комсомольская көш., 24

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

13.

Қостанай облысы бойынша Қарасу аудандық бөлімінің Октябрьское с. секторы

Жәнібек Беккуженұлы Байжанов

8 7144 89 15 37

Октябрьское с.

Ватутин көш., 3

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

14.

Қостанай облысы бойынша Қарабалық аудандық бөлімі

Сергей Жумагулұлы Даулетбаев

8 7144 13 29 61
8 7144 13 25 02

Қарабалық а.

Чапаев көш., 3

 

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

15.

Қостанай облысы бойынша № 2 Қостанай қ. бөлімі

Серік Усбекұлы Жусупов

8 7142 26 45 51

Қостанай қ.

Гашек көш., 14

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

16.

Қостанай облысы бойынша Қостанай аудандық бөлімі

Серік Шыңбергенұлы Абдигалиев

8 7145 52 43 15
8 7145 52 43 16

Затабол а.

Калинин көш., 53

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

17.

Қостанай облысы бойынша Лисаков қ. бөлімі

Қайрат Сапабекұлы Сактаганов

8 7143 33 20 90
8 7143 33 14 85

Лисоков қ.

№4 шағым-аудан, 25

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

18.

Қостанай облысы бойынша Меңдіқара аудандық бөлімі

Нұрлыжан Дәулетжанұлы Ахымбеков

8 7144 32 24 60

Боровской с.

Королев көш., 4 А

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

19.

Қостанай облысы бойынша Наурзым аудандық бөлімі

Әділбек Сагидоллинұлы Какимбеков

8 7145 42 10 53
8 7145 42 10 15

Қарамеңді с.

Шакшак Жанибеккөш., 5

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

20.

Қостанай облысы бойынша № 1 Рудный қ. бөлімі

Елена Ивановна Селянина

8 7143 14 98 03
8 7143 14 98 02

Рудный қ.

Космонавттар даңғылы 12

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

21.

Қостанай облысы бойынша № 2 Рудный қ. бөлімі

Жасұлан Балғабайұлы Муханов

8 7143 19 00 38
8 7143 19 89 47

Рудный қ.

Корчагин көш., 76

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

22.

Қостанай облысы бойынша № 2 Рудный қ. бөлімінің Качар с. секторы

Жасұлан Балғабайұлы Муханов

8 7145 62 28 40

8 7145 62 75 40

Качар с.

1 шағым-аудан

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

23.

Қостанай облысы бойынша Сарыкөл аудандық бөлімі

Семен Владимирович Долганин

8 7145 12 13 21
8 7145 12 12 09

Сарыкөл с.

Ленин көш., 104

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

24.

Қостанай облысы бойынша Таран аудандық бөлімі

Денис Михайлович Ли

8 7143 63 65 89
8 7143 63 74 52

Таран с.

Калинин көш., 93

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

25.

Қостанай облысы бойынша Ұзынкөл аудандық бөлімі

Қайрат Дуйсенбийұлы Жаналин

8 7144 42 11 62
8 7144 39 23 84

Ұзынкөл с.

Абай көш., 79

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

26.

Қостанай облысы бойынша Федоров аудандық бөлімі

Ербол Камальбекұлы Бекентаев

8 7144 22 32 83

Федоров с.

Красноармейская көш., 56

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

27.

Қостанай облысы бойынша № 3 Қостанай қ. бөлімі

Қасым Канибекұлы Жаканов

8 7142 55 49 50 8 7142 55 06 26

Қостанай қ.

Курганская көш., 31

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

Қызылорда облысы

Лауазымы

Басшылардың Т.А.Ә.

Телефондары

Мекенжайы

Директор филиала

Абибуллаева Аида Ибрагимовна

8-7242-23-07-16

г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Приемная области

Шманова Сая Нурлановна

8-7242-23-08-15

г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Заместитель директора

Тобаева Айнур Шорабековна

8-7242-23-07-51

г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Заместитель директора

Нурманова Айнаш Булатбековна

8-7242-23-08-15

г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Руководитель службы
развития персонала

Оразалықызы Ботакөз

8-7242-23-06-43

г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

 

Қызылорда облысы бойынша филиал

 

атауы

Басшылардың Т.А.Ә.

Қалалық телефондары

Мекенжайы

Жұмыс тәртібі

1.

Отдел №1 г.Кызылорда по Кызылординской области

Даутбай Жасулан

8 7242 23 02 95

г. Кызылорда

ул. Муратбаева 2Е

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.

Отдел №2 г.Кызылорда по Кызылординской области

Аида Әлімбекқызы

8 7242 21 66 11

г. Кызылорда

п. Тасбугет

ул. Амангельды б/н

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.

Отдел №3 г.Кызылорда по Кызылординской области

Шахаров Багдат Иманзадаевич

8 7242 22 48 27

г. Кызылорда

мкр. Акмешит 1 Б

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.

Отдел №4 – Специализированный

Исматуллаев Бердихан Лесханович

8 7242 30 55 04

трасса аэропорт «Коркыт Ата» б/н

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.

Аральский районный отдел по Кызылординской области

Ибраимова Лаура Колханатовна

8 7243 32 50 02

 

г. Аральск

ул. Карасакал Еримбет 66

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.

Казалинский районный отдел по Кызылординской области

Жолмырзаева Камшат Коламсаковна

8 7243 82 61 28

 

Кент Айтеке би

ул. Жанкожа батыра 126 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.

Байконырский городской отдел по Кызылординской области

УзаковаШара Шарапхановна

8 3362 27 54 82

 

г . Байконур

ул. Максимова 17 А/2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.

Кармакшинсий районный отдел по Кызылординской области

Сагатов Амир Куандыкович

8 7243 72 11 62

п. Жосалы

ул. Абая Кунанбаева б/н

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.

Жалагашский районный отдел по Кызылординской области

Алтынбаев Дастан Олжабаевич

8 7243 13 23 03

 

п. Жалагаш

ул . Казыбек би №40

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.

Сырдарьинский районный отдел по Кызылординской области

Жумабаев Жумабек Ашимович

8 7243 62 29 09

 

п. Теренозек

ул. Амангелди №76

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

11.

Шиелийский районный отдел по Кызылординской области

Ермаганбетов Данабек Куандыкович

8 7243 24 15 53

пос. Шиели

ул.Смаил Каримбаев 16 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

12.

Жанакоргансий районный отдел по Кызылординской области

Оразгелдиев Сермухамбет Серикбаевич

8 7243 52 14 51

 

п. Жанакорган

ул. Сыганак №2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Маңғыстау облысы

Лауазымы Аты-жөні Телефоны Мекенжайы
Филиал директоры Коныс Кайрат Конысулы 8/7292/42-23-12 Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй
Директор орынбасары Төлеушев Арман Бисенғалұлы 8/7292/42-23-13 Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй
Директор орынбасары Байжігіт Ербол Бердібайұлы 8/7292/42-23-14 Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы Хисметова Райгүл Хисметқызы 8/7292/42-23-15 Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй

Маңғыстау облысы бойынша филиал

Қалалық және аудандық бөлімдердің атауы

Бөлім басшылары АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайлары

Жұмыс кестесі

1

Маңғыстау облысы бойынша Ақтау қалалық бөлімі

Биждугова Раиса Владимировна

8 (729)2 42-23-17

Ақтау қаласы, 15 ш/а., 67 б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Маңғыстау облысы бойынша Жаңаөзен қалалық бөлімі

Ербол Суйменович Айтенов

8 (729)3 43-50-42

Жаңаөзен қаласы, Шұғыла ш.а., 29 «А» ғимарат

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Маңғыстау облысы бойынша Мұнайлы аудандық бөлімі

Азат Сатыбалдиевич Байтлевов

8 (729)2 46-56-83

Маңғыстау ауылы, Әбіш-Қожа көшесі, Қоғамдық ұйымдар ғимараты

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Маңғыстау облысы бойынша Бейнеу аудандық бөлімі

Бекберген Килишаев

8 (729)3 22-21-63 8 (729)3 27-90-12

Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Маңғыстау облысы бойынша Маңғыстау аудандық бөлімі

Темирбек Рахметулы

8 (729)3 12-14-90

Шетпе ауылы, Центральная көшесі 17

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Маңғыстау облысы бойынша Қарақиян аудандық бөлімі

Иса Тойлыгуылевич Ходжаназаров

8 (729)3 72-22-10

Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі № 15

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Маңғыстау облысы бойынша Түпқараған аудандық бөлімі

Есболат Куангалиевич Мурсалов

8 (729)3 82-30-38

Форт-Шевченко қаласы, М.Оңғалбайұлы көшесі № 42

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Маңғыстау облысы бойынша Жетібай аудандық бөлімі

Кошкинов Талгат Беккалиевич

8 (729)3 52-69-33

Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі № 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Маңғыстау облысы бойынша Мамандандырылған бөлімі

Ильдар Есетович Асманбетов

8 (729)2 30-35-12; 8 (7292)30 35 11

Ақтау қаласы, КОС -12 ауданы (Ақтау аэропорт трассасы)

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Павлодар облысы

Лауазымы
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры Нуржауова Жаннат Амангельдыевна 8/7182/334735 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Қабылдау Ягафарова Фирая Нарулловна 8/7182/33-47-35 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Директор орынбасары Ауппаева Салтанат Елеусизовна 8/7182/62-10-88 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Директор орынбасары Кадырбаев Ернар Ерсаинович 8/7182/61-52-97 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы Козгамбарова Раушан Данияловна 8/7182/61-52-21 Павлодар қ. Павлов көш., 48

Павлодар облысы бойынша

атауы
(қалалық, аудандық)

Бөлім басшылары Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1

Павлодар облысы бойынша Павлодар қаласы №3 бөлімі

Мухамедьярова Азина Тулегеновна

8 7182 33 47 45

Павлодар қаласы

Павлов көш., 48

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

2

Павлодар облысы бойынша Павлодар қаласы №2 бөлімі

Акимханов Габбас Хайруллинович

8 7182 32 04 67

8 7182 32 38 96

Павлодар қаласы

Есеналиев көш., 24

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

3

Павлодар облысы бойынша Павлодар қаласы №1 бөлімі

Зятькова Наталья Николаевна

8 7182 34 59 04

8 7182 34 59 05

Павлодар қаласы

Кутузов көш., 204

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

4

Павлодар облысы бойынша Ақсу қаласы бөлімі

Шокпарова Айгуль Багадатовна

8 7183 76 90 60

Ақсу қаласы,

Ленин көш., 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

5

» Павлодар облысы бойынша Ақсу қаласы бөлімі Қалқаман кентінің секторы

Шокпарова

Айгуль Багадатовна

8 7183 77 88 39

с. Калкаман

Степная көш.,15

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

6

Павлодар облысы бойынша Екібастұз қаласы бөлімі

Абдуалиев Канат Ермекович

8 7187 77 66 93

Екібастұз қаласы,

М.Жүсіп көш., 92/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

7

Павлодар облысы бойынша Ақтоғай ауданы бөлімі

Мухамеджанова Гульнар Солтангалиевна

8 71841 79923

Ақтоғай ауданы,

Абай көш., 72

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

8

Павлодар облысы бойынша Баянауыл ауданы бөлімі

Ахметжанов Суиндык Бердешович

8 7184 09 23 65

Баянауыл ауданы,

Сәтпаев көш., 49

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

 

9

Павлодар облысы бойынша Баянауыл ауданы бөлімінің Майқайың кентінің секторы

Ахметжанов

Суиндык Бердешович

8 7184 02 22 44

с. Майкайн

Ленин көш., 35

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

10

Павлодар облысы бойынша Железин ауданы бөлімі

Атыгаева Айнур Сагынтаевна

8 71831 22585

8 71831 22586

 

Железин ауданы,

Торайғыров көш., 58

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

11

Павлодар облысы бойынша Ертіс ауданы бөлімі

Багиенов Бауржан Жанабердинович

8 7183 22 29 11

Ертіс ауданы,

И.Байзақов көш., 14

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

12

Павлодар облысы бойынша Качир ауданы бөлімі

Шамшиев Берик Темирболатович

8 7183 32 24 79

8 7183 32 24 99

Качир ауданы,

Тургенев көш., 85А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

13

Павлодар облысы бойынша Лебяжі ауданы бөлімі

Молдакаримова Айгерим Талгатовна

8 7183 92 11 07

8 7183 92 11 37

Лебяжіауданы,

Тәшімов көш., 114

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

14

Павлодар облысы бойынша Май ауданы бөлімі

Мухтаров Ернар Сержанович

8 7183 89 21 44

8 7183 89 21 13

Май ауданы,

Сейфуллин көш. 13

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

15

Павлодар облысы бойынша Павлодар ауданы бөлімі

Юсупова Махтагуль Темертулеевна

8 7182 62 92 29

8 7182 32 26 83

Павлодар қаласы,

Толстой көш., 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

16

Павлодар облысы бойынша Успен ауданы бөлімі

Кошанов Рахат Серикович

8 7183 49 12 51

8 7183 49 18 40

Успен ауданы,

10 лет Независимости көш., 30

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

17

Павлодар облысы бойынша Мамандандырылған бөлімі

 

Майкотова Анель Байгабыловна

8 7182 66 18 72, 

8 7182 66 18 69

Павлодар қаласы, Космонавтар көш., 2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

18

Павлодар облысы бойынша Шарбақты ауданы бөлімі

Гумаров Ильяс Вагизвоич

8 7183 62 33 36

Шарбақты ауданы,

В.Чайко көш., 45/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

Солтүстік Қазақстан облысы

Лауазымы Аты-жөні Телефоны Мекенжайы
Филиал директоры Шамшиев Руслан Жумабаевич 8/7152/33-12-57 Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Қабылдау Тайжанова Мадина Еслямовна 8/7152/33-31-03 Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Директор орынбасары Бейсенов Серик Абаевич 8/7152/55-10-52 Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Директор орынбасары Каиржанов Асет Баймуханович 8/7152/33-80-67 Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы Сосновская Самал Боганбаевна 8/7152/33-27-89 Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал

атауы
 

Бөлім басшылары

тегі, аты-жөні

Жұмыс телефоны

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Петропавл қ. № 1 бөлімі

Акпаев Нурлан Серкелбаевич

8 (7152) 33-88-81

Петропавл қ., Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 157

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

2.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Петропавл қ. №2 бөлімі

Сулейменов Жанбота Канатович

8 (7152) 33-02-29

8 (7152) 31-06-52

Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы көшесі,72

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

3.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мамандандырылған бөлімі

Зубков Евгений Сергеевич

8 (71533) 2-01-84

8 (71533) 2-01-85

Петропавл қ., Нефтепроводный көшесі, 7

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

4.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Айыртау ауданы бөлімі

Данебаев Ержигит Хожабекович

8 (71546) 2-21-08

8 (71546) 2-21-11

Саумалкөл с., Д.Сыздықов көшесі,4

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

5.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Ақжар ауданы бөлімі

Ахметов Акжол Кайроллаевич

8 (71532) 2-25-86

8 (71532) 2-25-93

Талшық с., Победа көшесі, 67

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

6.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Аққайың ауданы бөлімі

Баекин Айбат Айдарбекович

8 (71543) 2-20-03

8 (71543) 2-20-33

Смирново с., Труд көшесі,11

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

7.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Есіл ауданы бөлімі

Бужукаев Жаслан Серикович

8 (71544) 2-29-10

8 (71544) 2-29-16

Явленка а., Ленин көшесі,6

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

8.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Жамбыл ауданы бөлімі

Смагулов Жамбулат Бектуратович

8 (71535) 2-22-19

8 (71535) 2-22-75

Пресновка с., Горький т.көшесі, 10 «Г»

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

9.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бөлімі

Ляпкало Юрий Анатольевич

8 (71538) 2-17-56

8 (71538) 2-17-46

Новоишимское с., Ленин көшесі, 7

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

10.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қызылжар ауданы бөлімі

Исматов Мухамадияр Умирузахович

8 (71531) 2-14-13

8 (71531) 2-13-75

Бескөл а., Институт көшесі,1«В»

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

11.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мағжан Жұмабаев ауданы бөлімі

Ильясов Ермек Куандыкович

8 (71541) 2-27-49

8 (71541) 2-27-48

Булаев қ., Юбилейный көшесі,62

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

12.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мамлют ауданы бөлімі

Бекмагамбетов Расул Маратович

8 (71536) 2-36-03

8 (71536) 2-36-89

Мамлютка қ., С.Мұқанов көшесі,11

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

13.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тайынша ауданы бөлімі

Кахабаев Мурат Мухамбеткалиевич

8 (71537) 2-03-02

8 (71537) 2-03-03

Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы көшесі, 208

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

14.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тимирязев ауданы бөлімі

Жакаков Ержан Ергалиевич

8 (71542) 2-28-11

8 (71542) 2-28-12

Тимирязев с., Ш.Уәлиханов көшесі, 17

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

15.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Уалиханов ауданы бөлімі

Абишев Ержан Бауыржанович

8 (71534) 2-73-90

8 (71534) 2-73-80

Кішкенекөл с., Ш.Уәлиханов көшесі, 80

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

16.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Шал ақын ауданы бөлімі

Соловьева Ольга Алексеевна

8(7152) 50-49-38

8(7152) 50-49-08

Сергеевка қ., Желтоқсан көшесі, 31

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

Оңтүстік Қазақстан облысы

Лауазымы

Аты-жөні

Телефоны

Мекенжайы

Филиал директоры
 

Авганбайев Серик Тургунбаевич

8/7252/30-06-79

Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Қабылдау бөлімі

Темирханова Айжан Бауржановна

8/7252/30-06-79

Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Филиал директоры орынбасары

Алсеитов Еркебулан Асанбаевич

8/7252/21-48-43

Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Филиал директоры орынбасары области

Менлибаев Жакипбек Нуридинович

8/7252/21-34-85

Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Филиал директоры орынбасары

Нурмаханбетов Галымжан Исабергенович

8/7252/21-35-36

Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Қызменткерлерді дамыту қызметінің басшысы

Тұрсынбаев Асхат Жолдасбекұлы

8/7252/21-34-62

Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал

бөлімдерінің атауы

Бөлім басшылары Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1

№1 Шымкент қалалық бөлімі

Куралбаев Толеген Амиртаевич

8 7252 21 46 79

8 7252 30 08 38

Шымкент қ., Мәделі қожа көшесі, 1 Г

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

№2 Шымкент қалалық бөлімі

Дуйсенбиев Талгат Кудайбергенович

8 7252 21 48 96

8 7252 21 46 38

Шымкент қ., Мәделі қожа көшесі, 1 Г

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

№3 Шымкент қалалық бөлімі

Нуржанов Жомарт Молдалыевич

8 7252 39 50 77

8 7252 39 51 02

Шымкент қ., Жангелдин, 13 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

№4 Шымкент қалалық бөлімі

Қалиұлы Алмас

8 7252 20 01 36

8 7252 20 01 32

Шымкент қ., «Күншығыс» м.а., 116/1

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

№5 Шымкент қалалық бөлімі

Боранов Омирузак Оразбекович

8 7252 77 06 65

8 7252 77 06 67

Шымкент қ., «Нұрсат» м.а., 24

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

№6 Шымкент қалалық бөлімі

Мырзатаев Кайрат Нуржанович

8 7253 26 25 42

Шымкент қаласы

Жилой массив Сайрам, Ибрагимата көш., 118/2

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Арыс қалалық бөлімі

Касимов Адилет Амангельдиевич

8 7254 02 31 17

8 7254 02 31 19

Арыс қ.,

Ергөбек көш., н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Бәйдібек аудандық бөлімі

Нишанбаев Алиби Ислимханович

8 7254 82 21 40

 

Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы,

Мыңбұлақ көш., 16

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Кентау қалалық бөлімі

Карашбаев Арман Серикбаевич

8 7253 63 64 36

8 7253 63 64 56

Кентау қ.,

Яссауи көш., 85

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Қазығұрт аудандық бөлімі

Тажиханов Ыхтияр Айбекович

8 7253 92 20 99

8 7253 92 29 50

8 7253 92 27 59

Қазығұрт ауданы,

Қонаев көш., 90/1

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Мақтарал аудандық бөлімі

Айдар Алтынбек

8 7253 46 29 32

8 7253 46 14 18

8 7253 46 19 02

Мақтарал ауд.,

Жетысай қ.,

М.Әуезов көш., н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Мақтарал ауданы Асықата бөлімі

Абдрахманов Даурен Тургынбаевич

8 7254 24 20 74

 

Мақтарал ауд., Асықата ауылы,

Әмірханов көш., 17

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Мақтарал ауданы Мырзакент бөлімі

Акимишев Ермахан Пантаевич

8 7254 12 25 05

8 7254 12 23 99

Мақтарал ауд., Мырзакент ауылы,

Қожанов көш., 10

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Мақтарал ауданы Атакент бөлімшесі

Байжанов Аскар Кенесович

8 7254 13 38 80

Мақтарал ауд., Атакент ауылы,

Көпжасаров көш., 30

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15

Отырар аудандық бөлімі

Жұбайлаев Талғат Неметұлы

8 7254 42 26 15

8 7254 42 26 18

Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы,

Жібек жолы көш., 26

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16

Ордабасы аудандық бөлімі

Болебай Есенгали Дуйсенбекулы

8 7253 02 26 70

8 7253 02 26 67

Темирлан ауылы,

Қажымұқан көш., 238

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17

Ордабасы ауданы Шұбарсу бөлімшесі

Уйсинбаева Кулпаш Кезенбаевна

8 7253 07 50 83

Ордабасы ауд., Шұбарсу ауылы,

Қонаев көш., н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

18

№1 Түркістан қалалық бөлімі

Мади Аманжол Данаханулы

8 7253 34 35 08

8 7253 34 35 05

8 7253 34 35 06

Түркістан қ.,

Тілеулі Мыңбасы,н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19

Түркістан қаласы Ескі Иқан бөлімшесі

Ибрагимов Мухамматгани Дарханович

 

8 7253 34 45 12

Түркістан қ.,

Ескі Иқан ауылы,

Д. Қонаева, 4

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20

№2 Түркістан қалалық бөлімі

Мамиров Бауыржан Камалович

 

8 7253 34 16 30

 

Түркістан қ.,

Нышанов көш., 2 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

21

Төлеби аудандық бөлімі

Утебаев Алтанбек Орынтайулы

8 7254 76 32 07

8 7254 76 32 05

Төлеби ауданы, Ленгер қаласы,

Төлеби көш., 36

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

22

Түлкібас аудандық бөлімі

Жанысбаев Азамат Дайрбекович

8 7253 85 20 31

8 7253 85 27 09

Түлкібас ауданы, Рыскулова ауылы,

Т. Рыскулов көш., 189

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

23

Түлкібас ауданы Састөбе бөлімшесі

Токтамисов Ерканат Еримбетович

8 7253 85 88 73

8 7253 85 86 93

Түлкібас ауд., Састөбе ауылы,

Тұрысбеков көш., 35

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

24

Сайрам аудандық бөлімі

Конкабаев Акжол Данаханович

8 7253 17 70 71

8 7253 17 70 80

Сайрам ауд., Ақсукент ауылы,

Қыстаубаев көш., 60 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

25

Созақ аудандық бөлімі

Аскарбеков Тимур Тастыбаевич

8 7254 64 33 31

Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, С.Қожанов көш., 84

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

26

Сарыағаш аудандық бөлімі

Абдирахманов Ескали Тастемирович

8 7253 72 70 20

 

Сарыағаш ауданы, Шораұлы көш.,

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

27

Абай ауылдық бөлімі

Бахтыбаев Бахыт Ергешбайулы

8 7253 23 09 54

8 7253 23 09 31

Сарыағаш ауд., Абай ауылы,

А.Жылқышиев көш., 14

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

28

Сарыағаш ауданы Ақтөбе бөлімшесі

Нысанбаев Мухамаддин Талапбекович

8 7253 23 92 79

Сарыағаш ауд., Қызыләскер ауылы,

Туралимов көш., 66

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

29

Шардара аудандық бөлімі

Оразбаев Мурат Турисбекович

8 7253 52 15 83

8 7253 52 17 99

Шардара қ.,

Абай көш.,20

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Алматы қаласы

Лауазымы

Аты-жөні

Телефоны

Мекенжайы

Филиал директоры
 

Ахметов Данияр Сагындыкулы

8/727/303-68-08

г. Алматы ул. Жандосова 51

Қабылдау бөлімі

Молдажаров Нургуль Салимгерыевна

8/727/303-68-12,
8/727/303-64-55

г. Алматы ул. Жандосова 51

Филиал директоры орынбасары

Болатбекова Асем Болатбековна

8/727/303-68-13

г. Алматы ул. Жандосова 51

Филиал директоры орынбасары области

Баймуханбетова Жамал Темержановна

8/727/303-68-14

г. Алматы ул. Жандосова 51

Филиал директоры орынбасары

Оксикбаев Оразхан Нуртаевич

8 /727/ 303-68-25

г. Алматы ул. Жандосова 51

Қызменткерлерді дамыту қызметінің басшысы

Жамбакина Гульнар Мажитовна

8/727/303-68-11

г. Алматы ул. Жандосова 51

Алматы қаласы бойынша филиал

бөлімдерінің атауы

Бөлім басшылары Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1.

Отдел Алмалинского района по г. Алматы

Нурбеков Аскар
Ержанбекович

8 7273 30 98 32 (руководитель отдела)

8 7273 78 08 18 (выдача)

8 7273 78 09 10 (накопитель)

8 7273 78 02 52 (канцелярия)

г . Алматы

ул. Богенбай Батыра 221

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.

Специализированный отдел по г. Алматы

Коржинбаев Бекжан Бахытжанович

8 7273 38 29 74

8 7273 38 29 89

8 7273382990 (канцелярия)

Алатауский район, мкр. Саялы ул. Аккайнар 1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.

Отдел Ауэзовского района по г. Алматы

Аманова

Мадина Бериковна

8 7273 03 68 25 (консультация)

8 7273 03 68 22 (накопитель)

г. Алматы

ул. Джандосова 51

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.

Отдел Бостандыкского района по г. Алматы

Уйкасбаева

Айнур Бейсебаевна

8 7273 96 37 00 (руководитель отдела)

8 7273 96 25 59 (консультация)

8 7273 96 35 33 (выдача)

г. Алматы

мкр. Алмагуль

ул. Ходжанова 9 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.

Отдел Жетысуского района по г. Алматы

Жетписбаев
Асет Айдосович

8 7272 25 33 30 (руководитель отдела)

8 7273 78 44 07 (выдача)

8 7273 30 72 43 (накопитель)

8 7273 78 46 68 (канцелярия)

г.Алматы, Жетысуский р-он

ул. Серикова 6А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.

Отдел Медеуского района по г. Алматы

Тауан

Сабина Хаджимукановна

8 7272 39 65 47 (рук. опер.зала)

8 7272 30 71 57 (накопитель)

8 7273 30 98 14 (выдача,консультатция)

8 7272 39 65 48 (канцелярия)

г. Алматы

ул. Маркова 44

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.

Отдел Турксибского района по г. Алматы

Айжанова

Арайлым Акылбековна

8 7272 34 09 74 (рук.опер.зала)

8 7272 34 09 44 (выдача)

г. Алматы

ул. Рихарда Зорге 9

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.

Отдел Алатауского района по г. Алматы

Бекжунусов

Ермек Куралбекович

8 7273 30 98 18 (руководитель отдела)

8 7273 95 36 10 (накопитель)

8 7273 95 36 60 (Выдача)

8 7273 30 98 17 (консультатция)

8 7272 99 86 60 (рук.опер.зала)

г. Алматы

мкр. Шанырак 2

ул. Жанкожа батыра 24

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.

Сектор СЭЗ «Парк инновационных технологий «Алатау» Медеуского района по

г. Алматы

Тауан

Сабина Хаджимукановна

-

г. Алматы

мкр. Алатау,

ул. Ибрагимова, 9

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.

Отдел Наурызбайского района

Аширбеков Шынгыс Бекманович

8 7273 72 16 32 (сектор накопитель)

8 727 372 16 32

Выдача
8 7273 72 16 34

Консультация

г. Алматы
мкр. Акжар ул. Егынсу дом 33

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Астана қаласы

Лауазымы
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры
 
Актаев Руслан Талгатович 8/7172/353293 Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Қабылдау
 
Мырзалиева Инжумаржан Жексентаевна 8/7172/353293 Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Директор орынбасары
 
Нұртаева Сандуғаш Әбілғазымқызы 8/7172/558129 Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Директор орынбасары
 
Шаймерденова Аенкуль Базарбаевна 8/7172/558177 Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Директор орынбасары Әлімгерей Мирбол Әлімгерейұлы 8/7172/559228 Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Қызметкерлерді дамыту қызметінің басшысы
 
Сулейменова Кенжекей Кабдуллаевна 8/7172/570774 Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1

Астана қаласы бойынша филиал

Атауы

Бөлім басшылары А.Т.Ж.

Қалалық нөмірлері

Мекен-жайы

Жұмыс тәртібі

1.

Астана қаласы бойынша №1 бөлімі

Бектурсынов Бауржан Нурлыбекович

8 7172 42 58 42

8 7172 42 58 12

8 7172 42 58 13

Астана қаласы

Достык көшес, 20

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

2.

Астана қаласы бойынша №7 бөлімі

Алдабергенова Назигуль Калыбековна

8 7172 50 13 70

8 7172 50 13 73

Астана қаласы

Сауран көшесі 7

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

3.

Астана қаласы бойынша №2 бөлімі

Раимбекова Алия Булатжановна

8 7172 61 85 02

8 7172 61 85 01

8 7172 61 85 00

8 7172 61 84 88

Астана қаласы

Сатпаев көшесі, 25

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

4.

Астана қаласы бойынша №3 бөлімі

Сагимбекова Жазира Сагитжановна

8 7172 55 83 07

8 7172 35 34 30

Астана қаласы

Куйши Дина көшесі 29/1

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

5.

Астана қаласы бойынша №4 бөлімі

Алимов Фархат Бауыржанович

8 7172 32 73 75

8 7172 32 33 80

8 7172 32 23 05

Астана қаласы

Республики даңғылы 43

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

6.

Астана қаласы бойынша №5 бөлімі

Сыдыков Аманжол Ерикович

8 71 72 27 29 85

8 7172 99 96 24

8 7172 24 84 91

8 7172 27 38 69

Астана қаласы

409 көшесі, үй 13

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

7 Астана қаласы бойынша мамандандырылған бөлімі Ашетов Айдос Батырханович

8 7172 57 07 82

8 7172 57 07 71

8 7172 57 07 72

Астана қаласы

20-40 2 көшесі

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

8 Астана қаласы бойынша №1 бөлімі Сектор «Нұр Отан» Раимбекова Алия Булатжановна  

Астана қаласы

Кенесары көшесі 25

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

9.

Астана қаласы бойынша №1 бөлімі Сектор «Азия Парк»

 

Алдабергенова Назгуль Калбековна

 

Астана қаласы

Кабанбай батыра көшесі 21

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

10. Астана қаласы бойынша №2 бөлімі Сектор «Жилстройсбербанк» Бектурсынов Бауржан Нурлыбекович м.а.  

Астана қаласы

Сығанақ көшесі 29, ВП-3

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

11. Астана қаласы бойынша №1 бөлімі Сектор «МИиР» Бектурсынов Бауржан Нурлыбекович м.а.  

Астана қаласы

Қабанбай батыр көшесі 32/1

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

12. Астана қаласы бойынша №1 бөлімі Сектор «Даму» Сагинбекова Жазира Сагитжановна  

Астана қаласы

Қажымұқан көшесі 8 А

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

13.

Астана қаласы бойынша №2 бөлімі СЭП «Парламент»

Раимбекова Алия Булатжановна

 

Астана қаласы

Республики даңғылы 52

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

 

Көзі: http://con.gov.kz/

 

Cоңғы өзгеріс: 19.08.2016

URL:
Қате:
Пікір:

Спасибо, информация об ошибке принята.

Извините, в данный момент информация об ошибке не может быть обработана.
Попробуйте позже.