Қазақстан бойынша ХҚКО-дың тізілімі


Бас бетке қайту

Қызмет көрсету кестесі

БЕО (бірыңғай есеп айырысу орталығы) Әскери есепке алу Операциялық зал Құжаттандыру Азаматтарды тіркеу
Дс - Жм: 9:00-ден 20.00-ға дейін
Сн: 9:00-дан 19.00-ге дейін
түскі үзіліс: 13:00-тен 14.00-ге дейін
Дс - Сн: 9:00-дан 20:00-ге дейін үзіліссіз Дс - Сн: 9:00-дан 20:00-ге дейін үзіліссіз Дс - Жм: 9:00-дан 17.30-ға дейін
түскі үзіліс: 13:00-ден 14.30-ға дейін
Сб: 9:00-ден 13.00-ге дейін
демалыс – жексенбі және мереке күндері
Дс - Жм: 9:00-дан 17.30-ға дейін
түскі үзіліс: 13:00-ден 14.30-ға дейін
Сб: 9:00-ден 13.00-ге дейін
демалыс – жексенбі және мереке күндері


Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы
Алматы қ. ХҚКО
Астана қ. ХҚКО

Ақмола облысының ХҚКО

Лауазымы

  Аты-жөні 

       Телефоны 

     Мекенжайы          

Филиал директоры

Кенжетаева Салтанат Бигельдиновна 

 8/7162/29-64-00

 Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Директор орынбасары

Ергалиев Чокан Жабальевич  

 8/7162/29-64-48

 Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Директор орынбасары

Беккужинов Болат Жангазыевич 

 8/7162/29-64-37

 Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100

Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы

Ульмусеков Рустам Бекболатович

 8/7162/29-64-36

 Көкшетау қ., Рахимбек Сабатаев көш., 100


«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы (қалалық, аудандық)

Бөлім басшыларының АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Көкшетау қ. №1 бөлімі

Еслямбеков Жасқайрат Жақсыбайұлы

8(7162) 29-64-12

8(7162) 29-64-24

8(7162) 29-64-29

Көкшетау қ. ,

Әуезов көшесі 189 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Көкшетау қ. №2 бөлімі

Қайыржанов Нұрбек Әлбекұлы

8 716 2 50 08 09

8716 2 50 34 00

 

Көкшетау қ.,

Абай көшесі, 96

Дүйсенбі-сенбі

          сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Красный Яр ауылындағы бөлімі

Шапкенов Бауржан Әскербекұлы

 

8(7162) 40-43-27

Көкшетау қ.,  Красный яр а.,

Ленин көшесі, 65

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Ақкөл ауданындағы бөлімі

Джағпар Арман Талгатұлы

8(71638) 2-28-44

 

Ақкөл

Нұрмагамбетов көшесі,

102

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Аршалы ауданындағы бөлімі

Негметов Ерден Нұрланұлы

8(71644) 2-10-77

8(71644) 2-11-11

Аршалы к.,

М. Мәметова көшесі, 19

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Атбасар ауданындағы бөлімі

Оразбеков Мерген Бахтиярұлы

 

8(71643) 2-65-75

 

Атбасар қ.

Уәлиханов к.,11

 

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Астрахан ауданындағы бөлімі

Мұқышев Амалдық Сәкенұлы

8(71641) 2-35-96

8(71641) 2 27 50

 

Астраханка а.

Әл-Фараби к.,  44

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Бұланды ауданындағы бөлімі

Есенғожин Манарбек Болатұлы

8(71646) 2-37-20

8(71646) 2-37-81

 

Макинск қ.

Сейфуллин к., 18 «Б»

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Бурабай ауданындағы бөлімі

Байкенов Тоқтар Бектұрсынұлы

8(71636) 4-29-97

 

Щучинск қ.,

Абылай хан к., 42

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Егіндікөл ауданындағы бөлімі

Қазыбаева Гүлмира Орынбайқызы

8(71642) 2-12-57

8(71642) 2-20-12

 

Егіндікөл а.,

Жеңіс к., 1 «А»

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Ерейментау ауданындағы бөлімі

Батыров Бауржан Мұратұлы

8(71633) 2-41-61

8(71633) 2-17-30

 

Ерейментау қ.

Құнанбаев к., 105 «Б»

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Еңбекшілдер ауданындағы бөлімі

Ақышев Самат Қажыбайұлы

8(71639) 2-22-18

8(71639) 2-22-42

 

Степняк к.,

Біржан Сал к., 71

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Есіл ауданындағы бөлімі

Болатов Шоқан Жанатұлы

8(71647) 2-22-05

8(71647) 2-22-07

 

Есіл қ.,

Әуезов к., 68

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Жарқайың ауданындағы бөлімі

Кажғалиев Әсет Оралұлы

8(71648) 9-11-42

 

Державинск қ.,

М.Ғабдуллин к., 104

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Жақсы ауданындағы бөлімі

Нұржанов Нұрлан Мағазұлы

8(71635) 2-17-10

 

Жақсы к.,

Ленин к., 8

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Зеренді ауданындағы бөлімі

Катренов Еркін Маратұлы

8(71632) 2-00-74

Зеренді а.,

Мира к., 52

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Қорғалжын ауданындағы бөлімі

Тастеміров Жеңіс Амалбекұлы

8(71637) 2-23-71

8(71637) 2-13-36

 

Қорғалжын а.,

Х.Болғанбаев к., 19/2

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

18

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Степногорск қаласындағы бөлімі

Иманғалиев Сансызбай Зейнуллаұлы

8(71645) 2-00-40

8(71645) 2-00-30

 

Степногорск қ.,

9 мөлтек ауданы, 83 үй

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Сандықтау ауданындағы бөлімі

Смағұлов Еділ Сағынайұлы

 

8(71640) 9-21-95

 

Балхашино а.,

Абылай – хан к., 119 А

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Целиноград ауданындағы №1 бөлімі

Бариев Ерлан Шоқанұлы

 

8(71651) 3-11-98

8(71651) 3-12-30

 

 

Ақмол а.,

Гагарин к., 16

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

21

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Целиноград ауданындағы №2 бөлімі

Спатаев Батыр Нұриддинұлы

8(7172)90-80-03 

Астана қ.

Лесная поляна мөлтек ауданы, стр.1Б

 

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

23

«ХҚКО» РМК Ақмола облысы бойынша филиалының Шортанды ауданындағы бөлімі

Төриев Сәкен Шаймерденұлы

 

8(71631) 2-27-04

Шортанды к.,

Переулок Безымянный 1

Дүйсенбі-сенбі 

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Ақтөбе облысының ХҚКО

Лауазымы 


Аты-жөні     
Телефоны
 Мекенжайы 
Филиал директоры Ергалиев Руслан Амандыкович  8/7132/55-13-55 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Қабылдау
Әлия Айтмагамбетова  8/7132/55-13-55 ,8/7132/70-47-06 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Директор орынбасары Карастеков Ерлан Карлович  8/7132/55-07-44 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Директор орынбасары  Нугманова Самал Болатовна  8/7132/56-56-87 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысының м.а.
Имангалиева Кунсулу Заругалиевна
 8/7132/56-56-81 Ақтөбе қ. Тургенев көш., 109

 

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалы

ХҚКО-ның атауы

Басшының т.ә.ж

Қалалық телефон байланыстары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының № 1 Ақтөбе қалалық бөлімі

Кенжебаев Әділхан Қуанышбайұлы

8 7132 57 80 27

8 7132 56 24 53 (Кеңес беру залы)

8 7132 55 22 70

8 7132 55 09 02

Ақтөбе қ., Тургенев көшесі, 109

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының № 2 Ақтөбе қалалық бөлімі

ЕшимовАзамат Абилкаирович

8 7132 77 0255

Ақтөбе қ. 12 шағын ауданы,

 38 үй, Блок Б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының «Сектор» «Алатау»" бөлімі

Кенжебаев Әділхан Қуанышбайұлы

8 7132 57 80 27

Ақтөбе қ. Сәңкібай батыр даңғылы, 14 «Д» .

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Қарғалы с. бөлімі.

ОразбаевАсхат Токарович

8 7132 98 60 05

8 7132 98 60 06

Ақтөбе қ. Қарғалы с., Сәтпаев көшесі, 50 Б.

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Алға аудандық бөлімі

АбиболаеваМаржан Мажикызы

8 71337 42 0 79

8 71337 41 0 96

Алға қ., Р.Айымбаев көшесі, 23-1 .

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Мәртөк аудандық бөлімі

КаукаевАдил Каршыгаевич

8 7133 13 20 43

8 7133 13 20 44

Мәртөк с. Бөкенбай батыр көшесі, 130.

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Ырғыз  аудандық бөлімі

СейтовМаксат Серикович

8 7134 32 18 28

8 7134 32 18 92

Ырғыз ауданы, Әбылхайыр-хан көшесі, 63.

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Қарғалы аудандық бөлімі

ИсмагуловБагланды Енсепович

8 7134 22 34 64

Бадамша с.

Әйтеке би көшесі,  27 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9.              

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Байғанин  аудандық бөлімі

Оразбаев Талгат Тугелбаевич

8 7134 52 35 86

Қарауылкелді ауылы,

Барақ батыр көшесі, 45 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Темір аудандық бөлімі

КушербаеваВенера Султановна

8 7134 62 35 84

Шұбарқұдық ауылы, Байғанин көшесі, 15/3

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Әйтеке би аудандық бөлімі

Шабикбаев Сагындык Нургалиевич

8 7133 92 23 73

Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Мұғалжар аудандық бөлімі

ЖалгасовАбзал Нурдаулетович

8 7133 33 02 19

Қандыағаш қаласы,

Жастық көшесі,  47В

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

13.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Мұғалжар  аудандық Ембі  бөлімі

УразалинАлибек Памешович

8 7133 42 39 87

Ембі қаласы,

. Ж.Тлепбергенов көшесі

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

14.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Хромтау аудандық бөлімі

ЖүсіпұлыЕркінбай

8 7133 62 66 33

8 7133 62 66 34

Хромтау қаласы,

Абай көшесі,  12

 

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

15.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Шалқар  аудандық бөлімі

Кунтлеуова Саулехан Табынбаевна

8 7133 52 36 11

Шалқар қаласы,

Әйтеке би көшесі, 67

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

16.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Қобда аудандық бөлімі   “ЦОН”  по Актюбинской области

СабитовЕлик Жолдасбекович

8 7134 12 21 47

8 7134 12 21 38

Қобда ауылы,

Нұрымжанов тұйығы, 2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

 

17.            

«ХҚКО» РМК Ақтөбе облысы бойынша филиалының Ойыл аудандық бөлімі

БактыгереевАйбек Бакытович

8 7133 22 11 81

8 7133 22 11 80

Ойыл ауданы,Ойыл ауылы

Көкжар көшесі 69 Б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Алматы облысының ХҚКО

Лауазымы    


Аты-жөні            
Телефоны
 Мекенжайы 

Филиал директоры        

Иманғалиев Самат Сайлаубекұлы       
 8/7282/24-15-06   Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б      
Қабылдау 
Калмухамбетова Альмира Бейбитовна  8/7282/24-41-33   Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Директордың орынбасары 
Асылбеков Алмас Жарылкасымович  8/7282/24-34-42   Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Директордың орынбасары 
Бидаев Айбек Дуйсенбекович  8/7282/24-34-42   Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б
Қызметкерлерді дамыту қызметінің басшысы  Абдрахманова Карлыгаш Манатовна  8/7282/24-04-46   Талдықорған қ. Тәуелсіздік көш., 67Б

 

«ХҚКО» РМК Алматы облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы (қалалық, аудандық)

Бөлім басшыларының АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1

Талдықорған қалалық бөлімі

БаетоваРоза Масимхановна

8 7282 24 40 43

Талдыкорган қаласы,

Тауелсіздік көшесі,67Б

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Ақсу аудандық бөлімі

Абдрахманов Кайрат Сакенович

8 7283 22 24 51

Жансүгіров кенті,

Кабанбай батыр көшесі, 20

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Ақсу аудандық бөлімінің Қапал секторы

Абдрахманов

Кайрат Сакенович

8 7284 12 17 60

Қапал кенті,

Алыбаев көшесі,3

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Алакөл аудандық бөлімі

Мунайтбасова Аида Амангельдиновна

8 7283 32 35 48

8 7283 32 35 46

Ушарал қаласы,

8 март көшесі, 63

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Алакөл аудандық бөлімінің Кабанбай секторы

Мунайтбасова Аида Амангельдиновна

8 7283 74 13 85

Қабанбай кенті,

Абылайхан көшесі, 237

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Балхаш аудандық бөлімі

Тынымбек Нурлан Тынымбекович

8 72773 95-2-22

 

Бақанас ауылы,

Бижанов көшесі, 25 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі

Демесинов Максат Амангалиевич

8 7277 57 22 79

 

Есік қаласы, Абай көшесі,314 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімінің Шелек секторы

Демесинов Максат Амангалиевич

8 7277 62 40 52

 

Шелек ауылы,

Бижанов көшесі, 100

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімінің Қаракемер секторы

Демесинов Максат Амангалиевич

8 7277 52 34 97

Қаракемер ауылы,

Тастанбеков көшесі,7

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Ескелді аудандық бөлімі

Журтпаев Князь Кайратович

8 72836 3 18 14

8 72836 3 01 67

Қарабулақауылы,

Шестаков көшесі, 17

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Жамбыл аудандық бөлімі

Жолтаева Света Мукановна

8 7277 02 40 00

8 7277 02 40 01

Ұзынағаш ауылы,

Саурык батыр көшесі, 198Б

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Іле аудандық бөлімі

Абдразаков Талгат Мусаевич

8 7273 87 93 78

 

 

Өтеген батыр ауылы,

Қуат шағын/ауданы, Тауелсіздік көшесі,  23

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Іле аудандық бөлімінің Боролдай секторы

Абдразаков Талгат Мусаевич

8 7273 87 82 42

Боролдай ауылы,

Московский көшесі, 2

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Іле аудандық бөлімінің Қараой секторы

Абдразаков Талгат Мусаевич

-

Қараой ауылы,

Тындала көшесі,7

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15

Қарасай аудандық бөлімі

Джемисбаев Чингиз Самбетбаевич

8 7272 92 21 94

8 7272 92 26 65

 

Қаскелен қаласы,

Жангозин көшесі,38 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16

Қаратал аудандық бөлімі

Бейбит Талгат Бейбитулы

8 72834 2 20 92

8 72834 2 02 07

Үштобе қаласы,

Абылайхан көшесі,22

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17

Қапшағай қалалық бөлімі

Имангалиева

Айнур Куанышбаевна

8 7277 24 79 61

8 7277 24 79 60

Қапшагай қаласы,

Кунаев көшесі,41

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

18

Қапшағай қалалық бөлімінің Шеңгелді секторы

Имангалиева Айнур Куанышбаевна

8 7277 27 11 94

Шенгельдіауылы,

Сейфуллин көшесі, 34

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19

Кербұлақ аудандық бөлімі

КатшибековБауыржан Нурахимович

8 7284 03 25 62

8 7284 03 25 88

Сарыөзек кенті,

Момышұлы көшесі, н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20

Кербұлақ аудандық бөлімінің Қоғалы секторы

КатшибековБауыржан Нурахимович

8 7284 29 10 59

Қоғалы кенті,

Желтоқсан көшесі, 45

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

21

Көксу аудандық бөлімі

Кусаинов Талап Тулегенович

8 7283 84 25 28

8 7283 84 25 21

 

Балпық би кенті,

Измайлов көшесі, 10

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

22

Панфилов аудандық бөлімі

Джартыбаев Каныбек Абишович

8 7283 15 51 11

 Жаркент қаласы,

Головацкий көшесі, 51 Б.

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

23

Райымбек аудандық бөлімі

АлимбайТурсынбай Тоекеұлы

8 7277 72 20 84

8 7277 72 20 82

Кеген кенті,

Момышұлы көшесі,н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

24

Райымбек аудандық бөлімінің Нарынқол секторы

АлимбайТурсынбай Тоекеұлы

8 7277 92 11 65

Нарынқол кенті,

Райымбек көшесі, н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

25

Сарқан аудандық бөлімі

ЕлюбаеваСания Аблайхановна

8 7283 92 22 90

8 7283 92 26 27

Сарқан қаласы,

Жамбыл көшесі,44

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

26

Сарқан аудандық бөлімінің Лепсі секторы

ЕлюбаеваСания Аблайхановна

8 7284 32 10 16

Лепсі бекеті,

Төлебаев көшесі,1А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

27

Талғар аудандық бөлімі

Нурмуханбет Айдар Болатбаевич

8 7273 70 10 14

Талғар қаласы,

Лермонтов көшесі,53А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

28

Текелі қалалық бөлімі

МолдабековАлмас Болатович

8 7283 54 35 38

8 7283 54 35 18

Текелі қаласы,

Октябрь көшесі,9

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

29

Ұйғыр аудандық бөлімі

Ауыпбаев Багдат Бейсенбаевич

8 72778 2 43 31

Шонжы кенті,

Қасымбеков көшесі, 35

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

30

Мамандандырылған «ХҚКО» бөлімі

Сейлханов Данияр Рахимбердиевич

8 7282 41 11 26

Талдықорган қаласы, Восточный шағын/ауданы, Центральная көшесі, н/ж

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Атырау облысының ХҚКО

Лауазымы 
Аты-жөні    
Телефоны      
  Мекенжайы           
Филиал директоры Нуржанов Турлан Амангельдиевич 8/7122/55-80-05 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Қабылдау Әсем Болатқызы Бисенбаева 8/7122/21-34-67 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Директор орынбасары Серғазиев Ербол Аманғалиұлы
8/7122/55-82-02       Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Директор орынбасары Смахов Данияр Сағатұлы 8/7122/21-31-80    Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23
Қызметкерлерді дамыту қызметінің басшысы Қуаныш Қазанғапұлы Нұрмағанбетов 8/7122/21-34-57 Атырау қ., Сәтбаев көш. – 23

 

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы

«ХҚКО» атауы (қалалық, аудандық)

Бөлім басшыларының

А.Т.Ә.

Жұмыс телефоны

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Атырау қаласының № 1 бөлімі

Байденов Асылбек Амантаевич

 

8 7122 55 80 04

Атырау қаласы,

Сатпаева көшесі 23 үй

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Атырау қаласының № 2 бөлімі

 

Забыхан Марат Марденович

 

8 7122 35 75 05

 

Атырау қаласы

Баймуханова көшесі 16А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Атырау қаласының № 3 бөлімі

Уразгалиев Кадыржан Максутович

 

8 7122 24 3789

Атырау қаласы  Балыкшы поселкесі  Байжигитова көшесі 80А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Индер ауданы бөлімі

Батыров Ринат Ахметович

 

8 7123 42 12 96

Индербор поселкесі  Мендыгалиева көшесі 30

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Махамбет ауданы бөлімі

Мухамбеткалиев Бакытбек Жалгабаевич

 

8 7123 62 24 96

Махамбет селосы

Абая көшесі  22

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Қызылқоға ауданы бөлімі

Алтыбаев Айбар Алтыбаевич

 

8 7123 82 20 46

Миялы селосы

Абая көшесі  1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Жылыой ауданы бөлімі

Отарбаев Ернас Аманжанович

 

8 7123 75 03 54

Кульсары қаласы

проспект Махамбета  8

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Құрманғазы ауданы бөлімі

Булеков Кайрат Куандыкович

 

8 7123 32 05 13

Ганюшкино селосы

Есболаев көшесі  66А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Мақат ауданы бөлімі

Кеуелова Мейрамгуль Куатбаевна

 

8 7123 93 22 97

Макат поселкесі

Центральная көшесі  2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

«ХҚКО» РМК Атырау облысы бойынша филиалы Исатай ауданы бөлімі

Доскалиев Едиге Амангелдиевич

 

8 7123 12 16 70

Аккыстау селосы

Егемен Казахстан көшесі  9

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін 

Шығыс Қазақстан облысының ХҚКО

Лауазымы
Аты-жөні    
Телефоны      
 Мекенжайы           
Филиал директоры Есембулов Азамат Хамидулиевич  8/7232/78-42-36 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Қабылдау
Смагулова Лаура Максатовна  8/7232/28-94-67 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Директор орынбасары   Накишев Талгат Кенжеханович
 8/7232/78-37-22 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Директор орынбасары Мухамеджанов Ерлан Кенжалович  8/7232/22-41-67 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы
Омарова Гульжан Мухтаргазыевна  8/7232/78-43-48 Өскемен қ., Белинский көш., 37 «А»

 

«ХҚКО» РМК Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы 
(қалалық, аудандық)

Бөлім басшыларының АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1.              

«ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Өскемен қалалық № 3 бөлімі

Рахимжанов Азамат Айткурманович

 

8 7232 78 42 90

Өскемен қаласы

Белинский көшесі 37 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2.              

«ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Өскемен қалалық №1 бөлімі

Жорабаев Пернебек Қасымбекович

8 7232 61 40 22

8 7232 61 40 20

8 7132 61 40 23

Өскемен қаласы

Сатпаев даңғылы 16/1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3.              

«ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Өскемен қалалық №2 бөлімі

Нигмеджанова Алия Салиевна

8 7232  22 80 48

8 7232 22 81 37

8 7232 55 28 73

Өскемен қаласы

Қазақсатан көшесі 99/1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4.              

«ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Глубокое аудандық бөлімі

Мусин МадиКайратович

8 7233 12 29 61

8 7233 12 30 13

Глубокоекенті

Поповича көшесі 22

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5.              

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Зайсан аудандық бөлімі

ДутбаевНурлан Билялович

8 7234 02 67 81

8 7234 02 19 09

Зайсан қаласы

Сатпаева көшесі 27 в

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6.              

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Зырян аудандық бөлімі

Шарифуллин Рауиль Зуфарович

8 7233 56 02 39

8 7233 56 02 35

8 7233 56 17 69

Зырян қаласы

Стахановская көшесі  39

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7.              

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Катонқарағай аудандық бөлімі

КауашовВалихан Зырлыканович

8 7236 02 23 60

Үлкен Нарын селосы

Аблайхан көшесі   96

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8.              

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Күршім аудандық бөлімі

Раимжанова Жадыра Кайратовна

8 7233 92 13 10

8 7233 92 19 69

Куршім селосы

Б.Момышулы көшесі  77

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9.              

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Риддер қалалық бөлімі

Нургалиев Фархат Камбарович

8 7233 64 62 62

8 7233 64 62 64

8 7233 64 42 02

Риддер қаласы

Семипалатинская көшесі 12

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Тарбағатай аудандық бөлімі

СекеноваРыскуль Халеловна

8 7234 62 24 96

8 7234 62 25 03

Ақсуат селосы

Кобекова көшесі  8

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Ұлан аудандық бөлімі

Абдрасулин АсланОралович

8 7233 82 78 96

8 7233 82 71 68

Ұлан аудандық Қасым Қайсенов кенті 9

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Шемонаиха аудандық бөлімі

Габдуллин Ерлан Армиянович

8 7233 23 41 00

8 7233 23 41 87

Шемонаиха қаласы

3 мрн.  12

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Семей қалалық № 1 бөлімі

Идришева Гульнара Керейхановна

8 7222 33 55 93

8 7222 33 57 97

8 7222 33 5577

8 7222 33 59 72

Семей  қаласы

. 408-ой квартал көшесі   21

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Абай аудандық бөлімі

Сағатұлы Таңат

8 7225 29 19 09
8 7225 29 23 39

Қараул  селосы

Кунанбай көшесі  12

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Бесқарағай аудандық бөлімі

Касымов Назымбек Кумысбекович

8 7223 69 06 30

8 7223 69 06 29

8 7223 69 06 31

Бесқарағай селосы

Сейфуллина көшесі 142

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Бородулиха аудандық бөлімі

м.а Серменов Даурен Капиратович

8 7235 12 20 48

8 7235 12 58 02

Бородулиха селосы

Молодежная көшесі  25

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Жарма аудандық бөлімі

ТабулдиновДастан Нурланович

8 7234 76 57 39
8 7234 76 55 03

Қалбатау селосы

Достык көшесі  98

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

18.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Курчатов қалалық бөлімі

Мубарякова Дана Кайратовна

8 7225 12 58 84

Курчатов қаласы

Тауелсиздік көшесі  4

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Көкпекті аудандық бөлімі

ЖунусовКайрат Даулетказыевич

8 7234 82 11 94

8 7234 82 21 71

8 7234 82 10 91

Көкпекті селосы

Шериаздана көшесі   38

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Семей қалалық № 2 бөлімі

Чакенов Ардақ Төлегенович

8 7222 52 69 83

8 7222 52 69 29

8 7222 52 42 36

Семей қаласы

Найманбаева  көшесі  161 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

21.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Аягөз аудандық бөлімі

ДосихановКуанышбек Серикбекович

8 7223 73 29 48

8 7223 75 24 32

8 7223 75 35 04

Аягөз қаласы

Дуйсенов  көшесі 102/1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

22.            

ХҚКО» РМК ШҚО бойынша филиалының  Үржар аудандық бөлімі

МырзабековСанат Сагатбекович

8 7223 03 43 06

8 7223 03 34 58

 

Үржар селосы

Фрунзе көшесі 8 А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Жамбыл облысының ХҚКО

Лауазымы
Аты-жөні    
Телефоны      
 Мекенжайы           
Филиал директоры

 Медетбеков ДаниярТузелбекович  

 8/7262/56-90-01

 г. Тараз, пр.Абая, 232

Қабылдау

Бизакова Гульнур Бериковна

8/7262/46-00-28

  г. Тараз, пр.Абая, 232

Директор орынбасары

Мамасериков Батырхан Токтогулович

 8/7262/569005

 г. Тараз, пр.Абая, 232

Директор орынбасары

Абишев Арнат Ертолеуұлы

 8/7262/569010

  г. Тараз, пр.Абая, 232

 Руководитель службы развития персонала

Оспанова Шолпан Абсаттаровна

 8/7262/56-90-07

 г.Тараз, пр.Абая, 232


«ХҚКО» РМК Жамбыл облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы 
(қалалық, аудандық)

Бөлім басшыларының АӘТ

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1.                

Отдел №1 г. Тараз филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Сейдимханов

Галымжан  Бекманович

8 7262 45 46 06

8 7262 43 48 39

 

г. Тараз

ул. К.Койгелды  158 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.                

Отдел  №2 г. Тараз филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Демесинова

Гульнар Есеновна

8 7262 56 62 91

8 7262 56 62 92

г. Тараз

мкр. Талас  2

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.                

Отдел  №3 г. Тараз филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Жандос Болат

8 7262 56 90 04

8 7262 51 01 60

г. Тараз

пр. Абая  232

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.                

Отдел  №4 г. Тараз филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Жумагалиев Багдат Алибекович

8 7262 52 68 64

Г. Тараз

ул. Сатпаева, 1Б

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.                

Отдел  Байзакского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Джумажанов

Еркебулан Ескермесович

8 7263 72 28 04

8 7263 72 10 29

с. Сарыкемер

ул .Медеуова  33

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.                

Отдел Жамбылского  района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Айдапкелов

Бахытхали Ырысбаевич

8 7263 32 11 99

8 7263 32 12 42

 

с. Аса

ул.Абая  127

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.                

Отдел Жуалынского  района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Зиябеков Махсат

8 72663 520078

8 72663 55 02 46

 

с. Б.Момышулы  ул. Сауранбекулы  49

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.                

Отдел   Кордайского  района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Сарманов

Максат Сагынгалиевич

8 7263 62 13 52

8 7263 62 16 93

с. Кордай

ул. Домалак ана  215

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.                

Отдел Меркенского  района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Әмреқұл

Дастан Шардарбекұлы

8 7263 24 42 54

с. Мерке

ул. Исмаилова  202

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.              

Отдел Мойынкумского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Кошенов

Базарбай Кошенович

8 7264 22 47 93

с. Мойынкум

ул. Рыскулбекова  2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

11.              

Отдел Сарысуского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Бралиев

Максат Сагынгалиевич

8 7263 46 33 00

8 7263 46 10 78

 

г. Жанатас

ул. Жибек жолы  1

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

12.              

Отдел Таласского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Рымтай

Ахан

Ерболатұлы

8 7264 46 33 93

г. Каратау

ул. Молдагулова  51

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

13.              

Отдел Рыскуловского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Жетписбаев Марсель Жетписбайулы

8 7263 12 18 84


с. Кулан

ул. Жибек жолы  71

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

14.              

Отдел Шуского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Абдиваитов Асхат Сайтбаевич

8 7264 32 18 43

8 7264 32 17 97

г. Шу

ул. Автобазовская1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

15.              

Отдел с.Гродеково Жамбылского района филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Айткұлұлы  Әмірхан

8 7263 51 23 24

8 7263 31 67 06

с. Гродеково

ул. Мира  88

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

16.              

Специализированный ЦОН г. Тараз филиала РГП “ЦОН”  по Жамбылской области

Мухтар Руслан

8 7262 555510

8 7262 555500

 

Г. Тараз ул. Толеби, 198

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Батыс Қазақстан облысының ХҚКО

 Лауазымы 

 Аты-жөні    

     Телефоны      

      Мекенжайы           

Филиал директоры    

Бассаров Марат Владимирович

 8-7112-28-23-55, 55-46-01

 Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Қабылдау области 

Бисенбаева Айна Игелыковна

 8-711-2-23-68-81

    Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Директор орынбасары 

Батыргалиева Жанна Сатыбалдиевна

 8-7112-23-71-12

 Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

Директор орынбасары 

Камашев Нургиса Маликович

 8-7112-23-61-67

   Орал қ. Жамбыл көш. 81/2

 Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы 

Абуова Алтын Махибаевна

 8-7112-28-19-07, 55-47-05

   Орал қ. Жамбыл көш. 81/2


«ХҚКО» РМК Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы

Бөлім басшыларының Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1

Орал қаласы бөлімі №1

Кусаинова Луиза Хамиевна

8 7112 28 24 05

Орал қ.
Жамбыл көш., 81/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

Орал қаласы бөлімі №2

Нуруллина Эльмира Сагимбаевна

8 7112 54 09 50

8 7112 54 26 68

Орал қ.
Құрманғазы көш., 173

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

Ақжайық ауданы бөлімі

Абилов Маханбет Абаевич

8 7113 55 46 04

8 7113 69 25 82

8 7113 69 25 80

Чапаев а.
Ақжайық көш., 2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

Бөкейорда ауданы бөлімі

Абуов Рашид Ерманович

8 7114 02 18 47

8 7114 02 18 48
8 7114 55 46 35

Сайхин а. 
Бергалиев көш.,  1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

Бөрлі ауданы бөлімі

Қасымбай Ғалымжан Кеңесбекұлы

8 7113 33 67 78

8 7113 33 67 74

8 7113 55 46 09

Ақсай қ. 
Железнодорожная көш., 123А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

Жаңақала ауданы бөлімі

Маканова Бақытжамал Тилеугалиевна

8 7114 12 24 03

8 7114 12 12 58

8 7114 55 46 11

Жаңақала а., Халықтар достығы  көш.,63 п 1

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Жәнібек ауданы бөлімі

Шагирова Райгуль Галимжановна

8 7113 52 24 25

8 7113 52 23 60

8 7113 55 46 13  

Жәнібек а.
Иманов көш., 79

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Зеленов ауданы бөлімі

Уразова Светлана Куанышкалиевна

8 7113 02 36 15

8 7113 02 36 16

8 7113 55 46 15

Переметное а., Гагарин көш., 69Б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Казталов ауданы бөлімі

Байгунаков Батырхан Кайырханович

8 7114 43 22 04

8 7114 43 22 05

8 7114 55 46 19

Казталовка а.
Лукманов көш.,  22А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Қаратөбе ауданы бөлімі

Есендосов Нурбол Какимович

8 7114 53 18 00

8 7114 53 14 63

8 7114 55 46 22

Қаратобе а.,
Курмангалиев көш., 23

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Сырым ауданы бөлімі

Шуйнишканов Ильяс Канатович

8 7113 43 14 46

8 7113 43 14 47

8 7113 55 46 25   

Жымпиты а.,
Қазақстан көш., 11/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Тасқала ауданы бөлімі

Курмышева Назым Ербулатовна

8 7113 92 23 98

8 7113 92 19 79

8 7113 55 46 27

Тасқала а.
Абая көш., 18

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Теректі ауданы бөлімі

Курматов Хайрулла Карпанович

8 7113 22 33 78

8 7113 22 33 77

8 7113 55 46 29    

Федоровка а.
Юбилейная көш., 24

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Шыңғырлау ауданы бөлімі

Игильманова Эльвира Адиловна

8 7113 73 33 11 

8 7113 55 46 33

Шыңғырлау  Тайманов көш.,  95

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Қарағанды облысының ХҚКО

 Лауазымы 

 Аты-жөні    

     Телефоны      

      Мекенжайы           

Филиал директоры    

КусаиновТлеубайКокырович

 8/7212/211333 вн.101

 г.Караганды пр.Республики,40

Қабылдау области 

Султанова Индира Армиевна

 8/7212/211595 вн.101

  г.Караганды пр.Республики,40

Директор орынбасары 

Базарова СаулеАмержановна

 8/7212/212155 вн.102

г.Караганды пр.Республики,40

Директор орынбасары 

Медиева Жанна Касымбековна

 8/7212/211543 вн.102

г.Караганды пр.Республики,40

Директор орынбасары

КаумбековаОркенМаксутовна

 8/7212/558706

г.Караганды пр.Республики,40

Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы  

Сулейменова Гульмира Арыновна

 87212/558757

 г.Караганды пр.Республики,40


«ХҚКО» РМК Қарағанды облысы бойынша филиалы

Наименование ЦОН

Ф.И.О. руководителей

Городские телефоны

Адрес

Режим работы

1.

Отдел № 1 г. Караганда Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Дончаева Амина Ислямовна

8 7212 33 13 10

 

г. Караганды

ул.Ержанова  47/3

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.              

Отдел № 2 г. Караганда  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Назымханова Гулим     Куанышбековна

8 7212 41 63 07

8 7212 41 63 11

8 7212 410392

г. Караганда

ул. Чкалова  7

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.

Специализированный ЦОН г. Караганда  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Каумбекова Оркен Максутовна

8 7212 772658 ГАИ в отделе

8 7212 77 26 63

8 7212 7 24 40

8 7212 77 26 60

г. Караганда

ул. Муканова 5

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.

СЭП «Управление административной полиции» Специализированного ЦОН г. Караганда  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Каумбекова Оркен Максутовна

 -

г.Караганда

ул. Прогресса 1а

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.

Отдел № 4 г. Караганда  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Дарибаев Берикбол Каруович

8 7212 45 85 22

8 7212 45 85 95

8 7212 45 89 87

г. Караганда

ул. Архитектурная  8

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.

Сектор «РГКП Центр по недвижимости» Отдела №4 г. Караганда  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Дарибаев Берикбол Каруович

8 7212 92 11 24

г. Караганда  Казыбекбийский район, ул. Ленина д. 72/2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.

Отдел № 5 г. Караганда  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Дагарова Жанна Тлеукеновна

8 7212 53 24 44

г. Караганда

21 мкр  6/7

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.

Отдел № 6 г. Караганда Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Шакуанов Данияр

Толегенович

8 7212 93 16 86

8 7212 93 16 94

г. Караганда

ул. Серова  73

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.

Отдел № 7 г. Караганда Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Имеков Ербол Иргибайевич

8 7212 79 40 79

г. Караганда

ул. Муканова 7

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.

Отдел № 1 г. Темиртау Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Актуреева

Светлана Болатовна

8 7213 98 65 87

8 7213 98 69 93

8 7213 98 64 25

г. Темиртау

ул. Блюхера  23

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

11.

Отдел № 2 г. Темиртау Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Саманбеков

Саян Сансыубаевич

8 7213 99 79 98
8 7213 44 80 16

г. Темиртау

пр. Республики  128

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

12.

Отдел Жанааркинского района  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Арыстанғали Кенжеболат Әкімұлы

8 7103 02 69 09 
8 7103 02 61 60

8 7103 02 88 15

п. Атасу

ул. Тәуелсіздік 23

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

13.

Отдел Каркаралинского района  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Марсеитова Эльмира

Зияшевна

8 7214 63 16 60

8 7214 63 17 03

г. Каркаралинск

ул. Аубакирова  21

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

14.            

Отдел Нуринского района  Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Турманов

Нурлан Нуркенович

8 7214 42 19 19

8 7214 42 11 11

8 7214 42 13 13

п. Киевка

ул. Сулейменова  2

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

15.            

Отдел №1 Осакаровского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Ахметов

Ахат Ермекович

8 7214 94 32 60

8 7214 94 27 01

8 7214 94 32 61

8 7214 94 32 59

п. Осакаровка

ул. Пристационная  12

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

16.            

Отдел №2 Осакаровского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Машрапов

Нургазы Сергазиевич

8 7214 82 22 46 

п. Молодежный

ул. Абая  13

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

17.            

Отдел Улытауского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мусабеков

Ренат Серикович

8 7103 52 16 24

8 7103 52 13 06

8 7103 52 16 23

 

п. Улытау

ул. Амангельды  29 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

18.            

Отдел №1 Шетского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Сеилбеков

НурланТукенович

8 7103 12 15 95

8 7103 12 22 29

8 7103 12 21 88

 

п. Аксу-Аюлы

ул. Жапакова  23/1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

19.            

Отдел №2 Шетского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мустафин Сержан Шайхыевич

8 7103 32 83 44

8 7103 32 90 46

п. Агадырь

ул. Тауелсиз Казахстан  4

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

20.            

Отдел г. Жезказган Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Умирбеков

Ринат Кайратович

8 7102 73 81 10

8 7102 73 66 34

8 7102 73 44 60

8 7102 73 50 33

г. Жезказган

ул. Б.Момышулы  9

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

21.            

Отдел г. Балхаш Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Жакупбекова Багдат Сейтовна

8 7103 66 83 39

8 7103 66 83 49

8 7103 66 83 47

г. Балхаш

ул. Бокейхана  20 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

22.            

Отдел г. Сатпаев Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Сулейменов Мухтар Полатбекович

8 7106 34 03 47

8 7106 34 03 48

г. Сатпаев

пр. Сатпаева  111

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

23.            

Отдел №1 г. Шахтинск Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Ахметжанов

Сабит Султанович

8 7215 65 21 25

8 7215 65 26 32

8 7215 65 90 24

8 7215 65 20 86

г. Шахтинск

пр. А. Кунанбаева  65 Б

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

            без перерыва на обед

24.            

Отдел №2 г. Шахтинск п. Шахан Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мырзамбетова Карлыгаш Оразхановна

8 7215 63 20 99

г. Шахтинск  п. Шахан  квартал 10/16  , дом 16

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

25.            

Отдел г. Сарань Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Дик Константин Васильевич

8 7213 75 03 09

8 7213 75 02 13

8 7213 74 25 26

г. Сарань

ул. Жамбыла  85/3

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

26.            

Отдел г. Приозёрск Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Балтышев

Ерик Таткенович

8 7103 95 36 57

г. Приозерск

ул. Достык 21

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

27.            

Отдел г. Каражал Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мауленина

Айгуль Куловна

8 7103 22 66 86

8 7103 23 05 71

г. Каражал

ул. Ленина  18

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

28.            

Сектор п. Жайрем  Отдела г. Каражал Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мауленина

Айгуль Куловна

8 7104 32 11 79

п. Жайрем

ул. Металлургов  27

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

29.            

Отдел №1 Абайского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мукашев Бозжигит Даулетович

8 7213 14 77 00

8 7213 14 77 07

8 7213 14 77 27

г. Абай

ул. Абая  54

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

30.            

Отдел №2 Абайского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Араонова

Айгуль Дияровна

8 7215 33 04 46

8 7215 33 04 47

п. Топар

ул. Казыбек би  3

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

31.            

Отдел №1 Актогайского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Ергалиев

Марат Абдусалыкович

8 7103 72 15 62

8 7103 72 13 94

п. Актогай

ул. Бокейхана  10

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

32.            

Сектор п. Шашубай Отдела №1 Актогайского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Ергалиев

Марат Абдусалыкович

8 7103 82 13 31

п. Шашубай

ул. ЖагыпарАкберген  1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

33.            

Отдел №2 Актогайского района  п. Сарышаган Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Абдикамалова Гаухар Багдаткызы

8 7103 82 23 39

п. Сары-шаган

ул. Абая  12

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

34.            

Отдел №1 Бухар-Жырауского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

И.о. Ахметов Талгат Ордабаевич

8 7215 42 23 73

8 7215 42 23 71

8 7215 42 23 70

8 7215 42 23 69

п. Ботакара

ул. Казыбек би 49 Б

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

35.            

Отдел №2 Бухар-Жырауского района Филиала РГП “ЦОН”  по Карагандинской области

Мамалинов

Ахметрашит Калиевич

8 7213 83 15 62

8 7213 83 10 23

8 7213 83 90 01

п.им. Г.Мустафина

ул. Мира  24

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Қостанай облысының ХҚКО

Лауазымы

Басшылардың Т.А.Ә.    

     Телефондары      

       Мекенжайы          

Филиал директоры    

ЕркінКызырұлыЖұмабай

 8/7142/541020 ,8/7142/534482

Қостанай қ.Таран көш.,114

Қабылдау бөлімі

МадинаЕрканқызыУспанова

 8/7142/53-44-84

Қостанай қ.Таран көш.,114

Директор орынбасары 

ДидарЖақсыбайұлыНагаев

 8/7142/54-10-30

Қостанай қ.Таран көш.,114

Директор орынбасары 

Ирина Александровна Калиночкина

 8/7142/54-74-99

Қостанай қ.Таран көш.,114

Руководитель службы развития персонала

Айгүл МахсутқызыЖусупова

 8/7142/53-45-78

Қостанай қ.Таран көш.,114


«ХҚКО» РМК Қостанай  облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы

Басшылардың Т.А.Ә.

Қалалық телефондары

Мекенжайы

Жұмыс тәртібі

1.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы № 1 Қостанай қ. бөлімі

Әсел ЖарасханқызыНауразбаева

8  7142 39 23 13  8  7142 53 44 84 8  7142 53 45 74

Қостанай қ.

Таран көш.,  114

Дүйсенбі – сенбі 9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

2.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Алтынсарин аудандық бөлімі

Бахытгүл ЖангелдіқызыСулейманова

8 7144 52 15 28

Силантьевка с.

Ленин көш.,  51

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

3.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Арқалық қ. бөлімі

Муса АлпысұлыСулекеев

8 7143 07 56 87
8 7143 07 57 22

Арқалық қ.

Абай көш., 62

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

4.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Амангелді аудандық бөлімі

Марат КажмуканұлыСулейменов

8 7144 02 12 55
8 7144 02 12 69

Амангелді с.

Майлин көш.,  27/7

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

5.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Әулиекөл аудандық бөлімі

Бауржан Досымханұлы Абдибеков

8 7145 32 18 31
8 7145 32 19 02

Әулиекөл с.

Ленин көш.,  32

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

6.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Әулиекөл аудандық бөлімінің Күшмұрың с. секторы

Бауржан Досымханұлы Абдибеков

8 7145 39 52 39

Қүшмұрың с.

Ленин көш.,  58

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

7.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Әулиекөл аудандық бөлімінің Аманқарағай с. секторы

Бауржан ДосымханұлыАбдибеков

8 7145 39 96 79

Аманқарағай с.

Ленин көш., 58

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

8.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Денисов аудандық бөлімі

Руслан ЖаңабайұлыЖултаев

8 7143 42 14 02

Денисов с.

Советский көш.,  13

 

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

9.              

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Жангелді аудандық бөлімі

Арнұр АсқарбекұлыКенжегарин

8 7143 92 20 05
87 143 92 15 85

Торай с.

8 март көш., 37

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

10.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Жітіқара қ. бөлімі

Батыржан ЖадигерұлыАльмухамбетов

8 7143 52 82 83

Жітіқара қ.

Ленин көш.,  108

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

11.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Қамысты аудандық бөлімі

Мырзамұрат ТынышпайұлыБисембаев

8 7143 72 22 76
8 7143 72 22 75

Қамысты с.

Ержанов көш., 66

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

12.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Қарасу аудандық бөлімі

Жәнібек Беккуженұлы Байжанов

8 7145 22 21 47
8 7145 22 19 69

Қарасу с.

Комсомольская көш.,  24

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

13.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Қарасу аудандық бөлімінің Октябрьское с. секторы

Жәнібек БеккуженұлыБайжанов

8 7144 89 15 37

Октябрьское с.

Ватутин көш., 3

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

14.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Қарабалық аудандық бөлімі

Сергей ЖумагулұлыДаулетбаев

8 7144 13 29 61
8 7144 13 25 02

Қарабалық а.

Чапаев көш., 3

 

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

15.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы № 2 Қостанай қ. бөлімі

Серік УсбекұлыЖусупов

8 7142 26 45 51

Қостанай қ.

Гашек көш.,  14

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

16.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Қостанай аудандық бөлімі

Серік ШыңбергенұлыАбдигалиев

8 7145 52 43 15
8 7145 52 43 16

        Затабол а.

Калинин көш.,  53

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

17.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Лисаков қ. бөлімі

Қайрат СапабекұлыСактаганов

8 7143 33 20 90
8 7143 33 14 85

Лисоков қ.

№4 шағым-аудан,  25

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

18.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Меңдіқара аудандық бөлімі

Нұрлыжан ДәулетжанұлыАхымбеков

8 7144 32 24 60

Боровской с.

Королев көш.,  4 А

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

19.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Наурзым аудандық бөлімі

Әділбек СагидоллинұлыКакимбеков

8 7145 42 10 53
8 7145 42 10 15

Қарамеңді с.

Шакшак Жанибеккөш.,  5

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

20.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы № 1 Рудный қ. бөлімі

Елена Ивановна Селянина

8 7143 14 98 03
8 7143 14 98 02

Рудный қ.

Космонавттар даңғылы  12

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

21.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы № 2 Рудный қ. бөлімі

Жасұлан Балғабайұлы Муханов

8 7143 19 00 38
8 7143 19 89 47

Рудный қ.

Корчагин көш., 76

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

22.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы № 2 Рудный қ. бөлімінің Качар с. секторы

Жасұлан БалғабайұлыМуханов

8 7145 62 28 40

8 7145 62 75 40

Качар с.

1 шағым-аудан

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

23.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Сарыкөл аудандық бөлімі

Семен Владимирович Долганин

8 7145 12 13 21
8 7145 12 12 09

Сарыкөл с.

Ленин көш.,  104

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

24.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Таран аудандық бөлімі

Денис Михайлович Ли

8 7143 63 65 89
8 7143 63 74 52

Таран с.

Калинин көш.,  93

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

25.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Ұзынкөл аудандық бөлімі

Қайрат ДуйсенбийұлыЖаналин

8 7144 42 11 62
8 7144 39 23 84

Ұзынкөл с.

Абай көш.,  79

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

26.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы Федоров аудандық бөлімі

Ербол КамальбекұлыБекентаев

8 7144 22 32 83

Федоров с.

Красноармейская көш.,  56

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

27.            

«ХҚКО» РМК Қостанай облысы бойынша филиалы № 3 Қостанай қ. бөлімі

Қасым КанибекұлыЖаканов

8 7142 55 49 50 8 7142 55 06 26

Қостанай қ.

Курганская көш., 31

Дүйсенбі – сенбі  9.00 бастап 20.00 дейін сағат түскі үзіліссіз

Қызылорда облысының ХҚКО

Лауазымы

Басшылардың Т.А.Ә.    

     Телефондары      

       Мекенжайы          

 Директор филиала    

Абибуллаева Аида Ибрагимовна

 8-7242-23-07-16

 г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

 Приемная области  

 Шманова Сая Нурлановна

 8-7242-23-08-15

 г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Заместитель директора 

 Тобаева Айнур Шорабековна

 8-7242-23-07-51

 г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Заместитель директора 

 Нурманова Айнаш Булатбековна

 8-7242-23-08-15

    г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2

Руководитель службы 
развития персонала 

 Оразалықызы Ботакөз

 8-7242-23-06-43

 г. Кызылорда ул. Муратбаева, 2


«ХҚКО» РМК Қызылорда облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы

Басшылардың Т.А.Ә.

Қалалық телефондары

Мекенжайы

Жұмыс тәртібі

1.              

Отдел №1 г.Кызылорда филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Даутбай Жасулан

8 7242 23 02 95

г. Кызылорда

ул. Муратбаева  2Е

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.              

Отдел №2 г.Кызылорда филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Аида Әлімбекқызы

8 7242 21 66 11

г. Кызылорда

п. Тасбугет

ул. Амангельды  б/н

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.              

Отдел №3  г.Кызылорда филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Шахаров Багдат Иманзадаевич

8 7242 22 48 27

г. Кызылорда

мкр. Акмешит  1 Б

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.              

Отдел №4 – Специализированный ЦОН

ИсматуллаевБердихан Лесханович

8 7242 30 55 04

трасса аэропорт «Коркыт Ата» б/н

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.              

Аральский районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

ИбраимоваЛаура Колханатовна

8 7243 32 50 02

 

г. Аральск

ул. Карасакал Еримбет  66

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.              

Казалинский районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Жолмырзаева Камшат Коламсаковна

8 7243 82 61 28

 

Кент Айтеке би

ул. Жанкожа батыра  126 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.              

Байконырский городской отдел филиал РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

УзаковаШара Шарапхановна

8 3362 27 54 82

 

г . Байконур

ул. Максимова  17 А/2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.              

Кармакшинсий районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Сагатов Амир Куандыкович

8 7243 72 11 62

п. Жосалы

ул. Абая Кунанбаева  б/н

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.              

Жалагашский районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Алтынбаев Дастан Олжабаевич

8 7243 13 23 03

 

п. Жалагаш

ул . Казыбек би №40

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.            

Сырдарьинский районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

ЖумабаевЖумабек Ашимович

8 7243 62 29 09

 

п. Теренозек

ул. Амангелди №76

 

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

11.            

Шиелийский районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

Ермаганбетов Данабек Куандыкович

8 7243 24 15 53

пос. Шиели

ул.Смаил Каримбаев  16 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

12.            

Жанакоргансий районный отдел филиала РГП “ЦОН”  по Кызылординской области

ОразгелдиевСермухамбет Серикбаевич

8 7243 52 14 51

 

п. Жанакорган

ул. Сыганак  №2

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Маңғыстау облысының ХҚКО

   Лауазымы 
 Аты-жөні    
     Телефоны      
      Мекенжайы           
Филиал директоры     Коныс Кайрат Конысулы  8/7292/42-23-12  Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй
Директор орынбасары    
Төлеушев Арман Бисенғалұлы  8/7292/42-23-13 Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй
Директор орынбасары    
Байжігіт Ербол Бердібайұлы  8/7292/42-23-14 Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы    
Хисметова Райгүл Хисметқызы  8/7292/42-23-15  Ақтау қ. 15 ш\а. 67 «б» үй

 

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалы

Қалалық және аудандық бөлімдердің атауы

Бөлім басшыларының АӘТ

Жұмыс  телефондары

Мекенжайлары

Жұмыс кестесі

1

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Ақтау қалалық бөлімі

Биждугова Раиса Владимировна

8 (729)2 42-23-17

Ақтау қаласы, 15 ш/а.,  67 б

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Жаңаөзен қалалық бөлімі

Ербол Суйменович Айтенов

8 (729)3 43-50-42

Жаңаөзен қаласы, Шұғыла ш.а., 29 «А» ғимарат

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Мұнайлы аудандық бөлімі

Азат Сатыбалдиевич Байтлевов

8 (729)2 46-56-83

Маңғыстау ауылы, Әбіш-Қожа көшесі, Қоғамдық ұйымдар ғимараты

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Бейнеу аудандық бөлімі

Бекберген Килишаев

8 (729)3 22-21-63 8 (729)3 27-90-12

Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Маңғыстау аудандық бөлімі

Темирбек Рахметулы

8 (729)3 12-14-90

Шетпе ауылы, Центральная көшесі  17

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Қарақиян аудандық бөлімі

Иса Тойлыгуылевич Ходжаназаров

8 (729)3 72-22-10

Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі № 15

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Түпқараған аудандық бөлімі

Есболат Куангалиевич Мурсалов

8 (729)3 82-30-38

Форт-Шевченко қаласы, М.Оңғалбайұлы көшесі № 42

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Жетібай аудандық бөлімі

Кошкинов Талгат Беккалиевич

8 (729)3 52-69-33

Жетібай кенті, Жаңақұрылыс көшесі № 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

«ХҚКО» РМК Маңғыстау облысы бойынша филиалының Мамандандырылған ХҚКО бөлімі

Ильдар Есетович Асманбетов

8 (729)2 30-35-12

Ақтау қаласы,  КОС -2 ауданы

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Павлодар облысының ХҚКО

Лауазымы 
Аты-жөні    
Телефоны     
  Мекенжайы           
 Филиал директоры     Нуржауова Жаннат Амангельдыевна  8/7182/334735  Павлодар қ. Павлов көш., 48
 Қабылдау    
Ягафарова Фирая Нарулловна  8/7182/33-47-35 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Директор орынбасары
Ауппаева Салтанат Елеусизовна  8/7182/62-10-88 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Директор орынбасары    
Кадырбаев Ернар Ерсаинович  8/7182/61-52-97 Павлодар қ. Павлов көш., 48
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы    
Козгамбарова Раушан Данияловна     8/7182/61-52-21  Павлодар қ. Павлов көш., 48

 

«ХҚКО» РМК Павлодар облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы
(қалалық, аудандық)

Бөлім басшыларының Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекенжайы

Жұмыс кестесі

1

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы Павлодар қаласының №3 бөлімі

Мухамедьярова Азина Тулегеновна

8 7182 33 47 45

Павлодар қаласы

Павлов көш.,  48

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

2

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы Павлодар қаласының №2 бөлімі

Акимханов Габбас Хайруллинович

8 7182 32 04 67

8 7182 32 38 96

Павлодар қаласы

Есеналиев көш.,  24

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

3

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы Павлодар қаласының №1 бөлімі

Зятькова Наталья Николаевна

8 7182 34 59 04

8 7182 34 59 05

Павлодар қаласы

Кутузов көш.,  204

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

4

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы Ақсу  қаласының  бөлімі

Шокпарова Айгуль Багадатовна

8 7183 76 90 60

Ақсу қаласы,

Ленин көш., 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

5

ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалының Ақсу қаласы бөлімі Қалқаман кентінің секторы   

Шокпарова

Айгуль Багадатовна

8 7183 77 88 39

с. Калкаман

Степная  көш.,15

 Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

6

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы Екібастұз   қаласының  бөлімі

Абдуалиев Канат Ермекович

8 7187 77 66 93

Екібастұз қаласы,

М.Жүсіп  көш., 92/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

7

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Ақтоғай ауданының бөлімі

Мухамеджанова Гульнар Солтангалиевна

8 71841 79923

Ақтоғай ауданы,

Абай көш.,  72

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

8

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Баянауыл  ауданының бөлімі

Ахметжанов Суиндык Бердешович

8 7184 09 23 65

Баянауыл   ауданы,

Сәтпаев көш.,  49

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

 

9

«ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалының  Баянауыл  ауданы бөлімінің Майқайың кентінің секторы

Ахметжанов

Суиндык Бердешович

8 7184 02 22 44

с. Майкайн

Ленин көш.,  35

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

10

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Железин  ауданының бөлімі

Атыгаева Айнур Сагынтаевна

8 71831 22585

8 71831 22586

Железин ауданы,

Торайғыров көш., 58

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

11

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Ертіс ауданының бөлімі

Багиенов Бауржан Жанабердинович

8 7183 22 29 11

Ертіс ауданы,

И.Байзақов көш.,  14

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

12

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Качир  ауданының бөлімі

Шамшиев Берик Темирболатович

8 7183 32 24 79

8 7183 32 24 99

Качир ауданы,

Тургенев көш.,  85А

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

13

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Лебяжі  ауданының бөлімі

Молдакаримова Айгерим Талгатовна

8 7183 92 11 07

8 7183 92 11 37

Лебяжіауданы,

Тәшімов көш.,  114

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

14

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Май  ауданының бөлімі

Мухтаров Ернар Сержанович

8 7183 89 21 44

8 7183 89 21 13

Май ауданы,

Сейфуллин көш.  13

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

15

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Павлодар  ауданының бөлімі

Юсупова Махтагуль Темертулеевна

8 7182 62 92 29

8 7182 32 26 83

Павлодар  қаласы,

Толстой көш., 10

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

16

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Успен  ауданының бөлімі

Кошанов Рахат Серикович

8 7183 49 12 51

8 7183 49 18 40

Успен ауданы,

10 лет Независимости көш.,  30

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

17

 «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалының Мамандандырылған ХҚКО бөлімі

Майкотова Анель Байгабыловна

Павлодар  қаласы, Космонавтар көш., 2

 Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

18

  «ХҚКО» РМК Павлодар облысы  бойынша филиалы  Шарбақты  ауданының бөлімі

Гумаров Ильяс Вагизвоич

8 7183 62 33 36

Шарбақты  ауданы,

В.Чайко көш.,  45/2

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

Солтүстік Қазақстан облысының ХҚКО

Лауазымы
Аты-жөні
Телефоны
Мекенжайы
Филиал директоры
Шамшиев Руслан Жумабаевич
 8/7152/33-12-57   Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
 Қабылдау  
Тайжанова Мадина Еслямовна  8/7152/33-31-03  Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Директор орынбасары   
Бейсенов Серик Абаевич  8/7152/55-10-52  Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Директор орынбасары   
Каиржанов Асет Баймуханович  8/7152/33-80-67  Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157
Қызметкерлерді дамыту қызметі басшысы  
Сосновская Самал Боганбаевна  8/7152/33-27-89  Петропавловск қ., М.Әуезов көш.,157

 

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы

ХҚКО атауы 

Бөлім басшыларының

тегі, аты-жөні

Жұмыс телефоны

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Петропавл қ. № 1 бөлімі

Акпаев Нурлан Серкелбаевич

8 (7152) 33-88-81

Петропавл қ., Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 157

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

2.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Петропавл қ. №2 бөлімі

Сулейменов Жанбота Канатович

8 (7152) 33-02-29

8 (7152) 31-06-52

Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы көшесі,72

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

3.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Мамандандырылған ХҚКО бөлімі

Зубков Евгений Сергеевич

8 (71533) 2-01-84

8 (71533) 2-01-85

Петропавл қ., Нефтепроводный көшесі, 7

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

4.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Айыртау ауданының бөлімі

Данебаев Ержигит Хожабекович

8 (71546) 2-21-08

8 (71546) 2-21-11

Саумалкөл с., Д.Сыздықов көшесі,4

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

5.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Ақжар ауданының бөлімі

Ахметов Акжол Кайроллаевич

8 (71532) 2-25-86

8 (71532) 2-25-93

Талшық с., Победа көшесі, 67

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

6.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Аққайың ауданының бөлімі

Баекин Айбат Айдарбекович

8 (71543) 2-20-03

8 (71543) 2-20-33

Смирново с., Труд көшесі,11

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

7.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Есіл ауданының бөлімі

Бужукаев Жаслан Серикович

8 (71544) 2-29-10

8 (71544) 2-29-16

Явленка а., Ленин көшесі,6

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

8.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Жамбыл ауданының бөлімі

Смагулов Жамбулат Бектуратович

8 (71535) 2-22-19

8 (71535) 2-22-75

Пресновка с., Горький т.көшесі, 10 «Г»

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

9.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бөлімі

Ляпкало Юрий Анатольевич

8 (71538) 2-17-56

8 (71538) 2-17-46

Новоишимское с., Ленин көшесі, 7

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

10.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Қызылжар ауданының бөлімі

Исматов Мухамадияр Умирузахович

8 (71531) 2-14-13

8 (71531) 2-13-75

Бескөл а., Институт көшесі,1«В»

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

11.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Мағжан Жұмабаев ауданының бөлімі

Ильясов Ермек Куандыкович

8 (71541) 2-27-49

8 (71541) 2-27-48

Булаев қ., Юбилейный көшесі,62

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

12.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Мамлют ауданының бөлімі

Бекмагамбетов Расул Маратович

8 (71536) 2-36-03

8 (71536) 2-36-89

Мамлютка қ., С.Мұқанов көшесі,11

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

13.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Тайынша ауданының бөлімі

Кахабаев Мурат Мухамбеткалиевич

8 (71537) 2-03-02

8 (71537) 2-03-03

Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы көшесі, 208

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

14.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Тимирязев ауданының бөлімі

Жакаков Ержан Ергалиевич

8 (71542) 2-28-11

8 (71542) 2-28-12

Тимирязев с., Ш.Уәлиханов көшесі, 17

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

15.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Уалиханов ауданының бөлімі

Абишев Ержан Бауыржанович

8 (71534) 2-73-90

8 (71534) 2-73-80

Кішкенекөл с., Ш.Уәлиханов көшесі, 80

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

16.

«ХҚКО» РМК Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Шал ақын ауданының бөлімі

Соловьева Ольга Алексеевна

8(7152) 50-49-38

8(7152) 50-49-08

Сергеевка қ., Желтоқсан көшесі, 31

Дүйсенбі-сенбі сағат 9:00-ден - 20:00-ге дейін түскі үзіліссіз

Оңтүстік Қазақстан облысының ХҚКО

Лауазымы 

 Аты-жөні    

     Телефоны      

       Мекенжайы           

 Филиал директоры

Авганбайев Серик Тургунбаевич

 8/7252/30-06-79

 Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

 Қабылдау бөлімі

 Темирханова Айжан Бауржановна

 8/7252/30-06-79

 Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Филиал директорының орынбасары  

 Алсеитов Еркебулан Асанбаевич

 8/7252/21-48-43

  Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Филиал директорының орынбасары области

  Менлибаев Жакипбек Нуридинович

 8/7252/21-34-85

   Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Филиал директорының орынбасары

 Нурмаханбетов Галымжан Исабергенович

 8/7252/21-35-36

   Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г

Қызменткерлерді дамыту қызметінің басшысы  

Тұрсынбаев Асхат Жолдасбекұлы

    8/7252/21-34-62

     Шымкент қ., Мәделі Қожа көшесі 1 г


«ХҚКО» РМК Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы

ХҚКО бөлімдерінің атауы

Бөлім басшыларының Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1

№1 Шымкент қалалық бөлімі

Куралбаев Толеген Амиртаевич

8 7252 21 46 79

8 7252 30 08 38

Шымкент қ., Мәделі қожа көшесі, 1 Г

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

2

№2 Шымкент қалалық бөлімі

Дуйсенбиев Талгат Кудайбергенович

8 7252 21 48 96

8 7252 21 46 38

Шымкент қ., Мәделі қожа көшесі, 1 Г

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

3

№3 Шымкент қалалық бөлімі

Нуржанов Жомарт Молдалыевич

8 7252 39 50  77

8 7252 39 51 02

Шымкент қ., Жангелдин, 13 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

4

№4 Шымкент қалалық бөлімі

Қалиұлы Алмас

8 7252 20 01 36

8 7252 20 01 32

Шымкент қ., «Күншығыс» м.а., 116/1

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

5

№5 Шымкент қалалық бөлімі

Боранов Омирузак Оразбекович

8 7252 77 06 65

8 7252 77 06 67

Шымкент қ., «Нұрсат» м.а., 24

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

6

№6 Шымкент қалалық бөлімі

Мырзатаев Кайрат Нуржанович

8 7253 26 25 42

Шымкент қаласы

Жилой массив Сайрам, Ибрагимата көш., 118/2

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

7

Арыс қалалық бөлімі

Касимов Адилет Амангельдиевич

8 7254 02 31 17

8 7254 02 31 19

Арыс қ.,

Ергөбек көш.,  н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

8

Бәйдібек аудандық бөлімі

Нишанбаев Алиби Ислимханович

8 7254 82 21 40

Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы,

Мыңбұлақ көш., 16

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

9

Кентау қалалық бөлімі

Карашбаев Арман Серикбаевич

8 7253 63 64 36

8 7253 63 64 56

Кентау қ.,

Яссауи көш.,  85

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

10

Қазығұрт аудандық бөлімі

Тажиханов Ыхтияр Айбекович

8 7253 92 20 99

8 7253 92 29 50

8 7253 92 27 59

Қазығұрт ауданы,

Қонаев көш.,  90/1

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

11

Мақтарал аудандық бөлімі

Айдар Алтынбек

8 7253 46 29 32

8 7253 46 14 18

8 7253 46 19 02

Мақтарал ауд.,

Жетысай қ.,

М.Әуезов көш., н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

12

Мақтарал ауданы Асықата бөлімі

Абдрахманов Даурен Тургынбаевич

8 7254 24 20 74

Мақтарал ауд., Асықата ауылы,

Әмірханов көш., 17

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

13

Мақтарал ауданы Мырзакент бөлімі

Акимишев Ермахан Пантаевич

8 7254 12 25 05

8 7254 12 23 99

Мақтарал ауд., Мырзакент ауылы,

Қожанов көш.,  10

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

14

Мақтарал ауданы Атакент бөлімшесі

Байжанов Аскар Кенесович

8 7254 13 38 80

Мақтарал ауд., Атакент ауылы,

Көпжасаров көш.,  30

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

15

Отырар аудандық бөлімі

Жұбайлаев Талғат Неметұлы

8 7254 42 26 15

8 7254 42 26 18

Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы,

Жібек жолы көш., 26

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

16

Ордабасы аудандық бөлімі

Болебай Есенгали Дуйсенбекулы

8 7253 02 26 70

8 7253 02 26 67

Темирлан ауылы,

Қажымұқан көш., 238

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

17

Ордабасы ауданы Шұбарсу бөлімшесі

Уйсинбаева Кулпаш Кезенбаевна

8 7253 07 50 83

Ордабасы ауд., Шұбарсу ауылы,

Қонаев көш., н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

18

№1 Түркістан қалалық бөлімі

Мади Аманжол Данаханулы

8 7253 34 35 08

8 7253 34 35 05

8 7253 34 35 06

Түркістан қ.,

Тілеулі Мыңбасы,н/з

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

19

Түркістан қаласы Ескі Иқан бөлімшесі

Ибрагимов Мухамматгани Дарханович

8 7253 34 45 12

Түркістан қ.,

Ескі Иқан ауылы,

Д. Қонаева, 4

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

20

№2 Түркістан қалалық бөлімі

Мамиров Бауыржан Камалович

8 7253 34 16 30

Түркістан қ.,

Нышанов көш., 2 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

21

Төлеби аудандық бөлімі

Утебаев Алтанбек Орынтайулы

8 7254 76 32 07

8 7254 76 32 05

Төлеби ауданы, Ленгер қаласы,

Төлеби көш.,  36

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

22

Түлкібас аудандық бөлімі

Жанысбаев Азамат Дайрбекович

8 7253 85 20 31

8 7253 85 27 09

Түлкібас ауданы, Рыскулова ауылы,

Т. Рыскулов көш.,  189

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

23

Түлкібас ауданы Састөбе бөлімшесі

Токтамисов Ерканат Еримбетович

8 7253 85 88 73

8 7253 85 86 93

Түлкібас ауд., Састөбе ауылы,

Тұрысбеков көш.,  35

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

24

Сайрам аудандық бөлімі

Конкабаев Акжол Данаханович

8 7253 17 70 71

8 7253 17 70 80

Сайрам ауд., Ақсукент ауылы,

Қыстаубаев көш., 60 А

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

25

Созақ аудандық бөлімі

Аскарбеков Тимур Тастыбаевич

8 7254 64 33 31

Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы,  С.Қожанов көш., 84

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

26

Сарыағаш аудандық бөлімі

Абдирахманов Ескали Тастемирович

8 7253 72 70 20

Сарыағаш ауданы, Шораұлы көш.,

Дүйсенбі-сенбі

Сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

27

Абай ауылдық бөлімі

Бахтыбаев Бахыт Ергешбайулы

8 7253 23 09 54

8 7253 23 09 31

Сарыағаш ауд., Абай ауылы,

А.Жылқышиев көш., 14

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

28

Сарыағаш ауданы Ақтөбе бөлімшесі

Нысанбаев Мухамаддин  Талапбекович

8 7253 23 92 79

Сарыағаш ауд., Қызыләскер ауылы,

Туралимов көш., 66

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

29

Шардара аудандық бөлімі

Оразбаев Мурат Турисбекович

8 7253 52 15 83

8 7253 52 17 99

Шардара қ.,

Абай көш.,20

Дүйсенбі-сенбі

сағат 9:00-дан - 20:00-ге дейін

Алматы қаласының ХҚКО

Лауазымы 

 Аты-жөні    

     Телефоны      

       Мекенжайы           

 Филиал директоры

Ахметов Данияр Сагындыкулы

 8/727/303-68-08

  г. Алматы ул. Жандосова 51

 Қабылдау бөлімі

 Молдажаров Нургуль Салимгерыевна

 8/727/303-68-12,
8/727/303-64-55 

г. Алматы ул. Жандосова 51

Филиал директорының орынбасары  

Болатбекова Асем Болатбековна

   8/727/303-68-13

  г. Алматы ул. Жандосова 51

Филиал директорының орынбасары области

Баймуханбетова Жамал Темержановна

   8/727/303-68-14

  г. Алматы ул. Жандосова 51

Филиал директорының орынбасары

Оксикбаев Оразхан Нуртаевич

   8 /727/ 303-68-25

  г. Алматы ул. Жандосова 51

Қызменткерлерді дамыту қызметінің басшысы  

Жамбакина Гульнар Мажитовна

   8/727/303-68-11

  г. Алматы ул. Жандосова 51


«ХҚКО» РМК Алматы қаласы бойынша филиалы

ХҚКО бөлімдерінің атауы

Бөлім басшыларының Т.А.Ә.

Жұмыс телефондары

Мекен-жайы

Жұмыс кестесі

1.                

Отдел Алмалинского района  Филиала РГП “ЦОН”  по               г. Алматы

Нурбеков Аскар
Ержанбекович 

8 7273 30 98 32 (руководитель отдела)

8 7273 78 08 18 (выдача)

8 7273 78 09 10 (накопитель)

8 7273 78 02 52    (канцелярия)

г . Алматы

ул. Богенбай Батыра  221

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

2.                

Специализированный ЦОН Филиала РГП «ЦОН» по г. Алматы

Коржинбаев Бекжан Бахытжанович

8 7273 38 29 74

8 7273 38 29 89

8 7273382992 (канцелярия)

Алатауский       район, мкр. Саялы ул. Аккайнар 1

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

3.                

Отдел Ауэзовского района  Филиала РГП “ЦОН”  по г. Алматы

Аманова

Мадина Бериковна

8 7273 03 68 25 (консультация)

8 7273 03 68 22 (накопитель)

г. Алматы

ул. Джандосова  51

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

4.                

Отдел Бостандыкского района Филиала РГП “ЦОН”  по г. Алматы

Уйкасбаева

Айнур Бейсебаевна

8  7273 96 37 00 (руководитель отдела)

8  7273 96 25 59  (консультация)

8  7273 96 35 33 (выдача)

г. Алматы

мкр. Алмагуль

ул. Ходжанова 9 А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

5.                

Отдел Жетысуского района Филиала РГП “ЦОН”  по г. Алматы

Жетписбаев
Асет Айдосович

8 7272 25 33 30 (руководитель отдела)

8 7273 78 44 07 (выдача)

8  7273 30 72 43 (накопитель)

8 7273 78 46 68 (канцелярия)

г.Алматы, Жетысуский р-он

ул. Серикова 6А

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

6.                

Отдел Медеуского района Филиала РГП “ЦОН”  по г. Алматы

Тауан

Сабина Хаджимукановна

8  7272 39 65 47 (рук. опер.зала)

8  7272 30 71 57 (накопитель)

8 7273 30 98 14 (выдача,консультатция)

8 7272 39 65 48 (канцелярия)

г. Алматы

ул. Маркова  44

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

7.                

Отдел Турксибского района Филиала РГП “ЦОН”  по г. Алматы

Айжанова

Арайлым Акылбековна

8  7272 34 09 74 (рук.опер.зала)

8  7272 34 09 44 (выдача)

г. Алматы

ул. Рихарда Зорге  9

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

8.                

Отдел Алатауского района Филиала РГП “ЦОН”  по г. Алматы

Бекжунусов

Ермек Куралбекович

8  7273 30 98 18 (руководитель отдела)

8 7273 95 36 10 (накопитель)

8 7273 95 36 60 (Выдача)

8 7273 30 98 17 (консультатция)

8 7272 99 86 60 (рук.опер.зала)

г. Алматы

мкр. Шанырак 2

ул. Жанкожа батыра  24

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

9.                

Сектор СЭЗ «Парк инновационных технологий «Алатау» Медеуского  района Филиала РГП “ЦОН”  по

г. Алматы

Тауан

Сабина Хаджимукановна

-

г. Алматы

мкр. Алатау,

ул. Ибрагимова, 9

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

10.

Отдел Наурызбайского района

Аширбеков Шынгыс Бекманович

8 7273 72 16 32 (сектор накопитель)

8 727 372 16 32

Выдача
8 7273 72 16 34

Консультация

г. Алматы 
мкр. Акжар ул. Егынсу дом 33

Понедельник – суббота

с 9.00 до 20.00 часов

без перерыва на обед

Астана қаласының ХҚКО

Лауазымы 
Аты-жөні    
Телефоны     
 Мекенжайы           
Филиал директоры

Актаев Руслан Талгатович  8/7172/353293  Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Қабылдау      

Мырзалиева Инжумаржан Жексентаевна  8/7172/353293  Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Директор орынбасары

Нұртаева Сандуғаш Әбілғазымқызы  8/7172/558129  Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Директор орынбасары

Шаймерденова Аенкуль Базарбаевна  8/7172/558177  Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Директор орынбасары
Әлімгерей Мирбол Әлімгерейұлы  8/7172/559228  Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1
Қызметкерлерді дамыту қызметінің басшысы 

Сулейменова Кенжекей Кабдуллаевна  8/7172/570774   Астана қ., Күйші Дина көш. 29/1

 

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы

ЦОН Атауы

Бөлім басшыларының А.Т.Ж.

Қалалық нөмірлері

Мекен-жайы

Жұмыс тәртібі

1. 

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №1 бөлімі

Реттеу залы басшысы Бекбашева Кенже Тузельевна

8 7172 42 58 13

 

         Астана қаласы

 Достык көшес13, ВП-11 і

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

2.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №7 бөлімі

Алдабергенова Назигуль Калыбековна

8 7172 50 13 70

 Астана қаласы

 Сауран көшесі 7

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

3.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №2 бөлімі

Раимбекова Алия Булатжановна

8 7172 61 84 66

 Астана қаласы

 Мирзояна көшесі 25

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

4.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №3 бөлімі

Сагимбекова Жазира Сагитжановна

8 7172 35 11 17

Астана қаласы

 Куйши Дина көшесі 29/1

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

5.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №4 бөлімі

Алимов Фархат Бауыржанович

8 7172 32 73 75

 

 Астана қаласы

 Республики  даңғылы 43

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

6.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №5 бөлімі

Сыдыков

Аманжол Ерикович

 8 71 72 27 29 85

8 7172 99 96 24

8 7172 24 84 91

        Астана қаласы

Сейфуллина көшесі409, үй 13

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

7.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №1 бөлімі Сектор «Азия Парк»

 

Реттеу залы басшысы Бекбашева Кенже Тузельевна

8 7172 42 58 13

         Астана қаласы

 Кабанбай батыра көшесі 21

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

8.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы мамандандырылған №6 бөлімі

Ашетов Айдос Батырханович

8 7172 57 07 82

8 7172 57 07 71

 Астана қаласы

 20-40 2 көшесі

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

9.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №1 бөлімі Сектор «Передвижной пункт»

Реттеу залы басшысы Бекбашева Кенже Тузельевна

 

Астана қаласы

 Орынбора көшесі 4

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

10.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №1 бөлімі Сектор «Нұр Отан»

Реттеу залы басшысы Бекбашева Кенже Тузельевна

 

 Астана қаласы

 Кенесары көшесі 25

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

11.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №1 бөлімі Сектор «Азия парк»

Реттеу залы басшысы Бекбашева Кенже Тузельевна

8 7172 44 61 33

 Астана қаласы

Кабанбай батыра көшесі 21

 

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

12.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №5 бөлімі Сектор «Аружан»

Сыдыков Аманжол Ерикович

 

        Астана қаласы

Кунаева көшесі  4

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

13.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы №2 бөлімі Сектор «Жилстройсбербанк»

Раимбекова Алия Булатжановна

 

Астана қаласы

 Мирзояна көшесі 25

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

14.

«ХҚКО» РМК Астана қаласы бойынша филиалы «Сарыарқа ауданы бойынша салық департаменті»

Шаймерденова Аенкуль Базарбаевна

 

Астана қаласы

Республики             даңғылы  52

дүйсенбі – сенбі

уақыты 9.00 до 20.00

түскі үзіліссіз

Көзі:

http://con.gov.kz/